TikTok kitlesi neden bu kadar kanser?

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar merhaba, ben öylesine TikTok, Instagram falan takılıyorum, fakat ne zaman bir konu çıksa TikTok kitlesi aşırı kanser oluyor neden böyle? TikTok'un hepsini kast etmiyorum fakat yarısından çoğu öyle, mesela Minecraft Launcher virüs olayı, bu virüs değildir fakat TikTok kitlesi format bile atıyorlar, yani şu kitleyi görünce gerçekten hayattan beziyorum, TikTok Türkiye de kapatılsa ülke 1 gün de aşırı fazla gelişir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunların akıl seviyelerini bile sorgulamak saçma. Bizim ülkemizde TikTok çeken birçok kitlede kanser, aynı Hindistan dizilerindeki sahne gibi TikTok çekiyorlar, özürlü davranışlar sergileyip çekiyorlar ya da dediğin gibi MC virüs olayını anlatıp kendisini podcast üreticisi sananlarda var.
Ülkemizdeki iktidar sebepsiz yere 2014'te YouTube'u kapatmıştı ama TikTok onca sebeplere rağmen neden kapatılmadı?
Ben tik yok kullanmayacağıma yemin ettim ve Instagram'ı da kapadım çünkü TikTok'ta oraya taşındı.

Bunların akıl seviyelerini bile sorgulamak saçma. Bizim ülkemizde TikTok çeken birçok kitlede kanser, aynı Hindistan dizilerindeki sahne gibi TikTok çekiyorlar, özürlü davranışlar sergileyip çekiyorlar ya da dediğin gibi MC virüs olayını anlatıp kendisini podcast üreticisi sananlarda var.
Ülkemizdeki iktidar sebepsiz yere 2014'te YouTube'u kapatmıştı ama TikTok onca sebeplere rağmen neden kapatılmadı?
Ben tik yok kullanmayacağıma yemin ettim ve Instagram'ı da kapadım çünkü TikTok'ta oraya taşındı.
YouTube'da geçmeye başladı yavaş yavaş.

@w1llard Virüs olayı gerçek. Bir çok kişi kanıtladı, inanmamak çok kötü.
Yıllardır bilgisayarımda kaspersky ile birlikte kurulu ve şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Bahsedilen şeyler gerçek değil.

Tiktok kitlesi hep vardı sadece biz bunları normal insanlar zannediyorduk asıl kimlikleri Tiktok ile ortaya çıktı.

Geri
Yukarı