TikTok Live Studio oturum açılamıyor

Merhaba arkadaşlar;
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Ne zaman düzelir bilinmez. Şimdi sizlere önericeğim geçici bir yöntem yanıncı arkadaşlara bilmeyenler veya düşünmemiş olanlar için.
Pc deki görüntüyü telefona aktararak geçici bir çözüm buldum.Sorun çözülene kadar en azından
idare edicez.
1-) Tarayıcı tabanlı oyun yayını yapıyorsanız;
Pc ye ve telefona chrome remote desktop kurun. Pc deki görüntü aynı şekilde telefonunuzda görüntülenecek. Tiktok uygulamasından mobil oyun seçerek telefon ekranını yayına açın.

2-) Gta5 vs tarzı oyun oynuyorsanız ApowerMirror uygulamasını pc ve telefonunuza kurun. Aynı şekilde pc deki görüntü telefonunuza yansıtılacak. Yine tiktokta mobil oyun seçerek yayın yapabilirsiniz.

Arkadaşlar bunlar geçici çözümler Tiktok live studio gibi olmayacaktır. Ama hiç açamamaktan iyidir bence. Ben yayını bu şekilde açıyorum. @erselgnc tiktok hesabım. Ulaşmak isterseniz saygılar hepinize.
Programı denedim, telefonu pcye aktarıyorum ama pc telefona olmadı nedense

Programı denedim, telefonu pcye aktarıyorum ama pc telefona olmadı nedense
hangi programı kullandın?

Şimdi pc yi telefona aktardım ama GT5 te çok takılıyor görüntü. Yayın yapılamaz yani
Kabloyla aktarmayı deneyebilirsin. Bende denedim evet haklısın biraz takılmalar oluyor. Arkadaşlar yanlış anlamayın boş boş durmaktansa çözüm arıyorum. Birilerin işine yarar mutlaka diye yazdım. Herke yarayacak diye bişey yok.

Son düzenleme:
pcyi telefona bagladm ama tıktoktn canlı yayını veremedm bi pencere aclyr teldn ordan ayrldmmı islevi kesıyor anlam veremedm
hangi programı kullandın?

Kabloyla aktarmayı deneyebilirsin. Bende denedim evet haklısın biraz takılmalar oluyor. Arkadaşlar yanlış anlamayın boş boş durmaktansa çözüm arıyorum. Birilerin işine yarar mutlaka diye yazdım. Herke yarayacak diye bişey yok.

Evet öyle deniyorum ekrana vermiyor ekran karanlık olyr yayıncı anahtarı istiyor heralde
Şimdi tiktokta mobil oyun yayınına tıkladığında Canlı yayın yap butonu gelir. Ona tıkladıktan sonra 1.30 saniye geri sayımı başlar. (Telefon markasına göre 2. kamera ekle seçeneği de gelebilir) Bu ekranı gördükten sona ana ekrana geldiğinde açılır bir pencere çıkar. ordan chatte yazılanlar vs. görünür. Bende bu şekilde işliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı