TikTok Live Studio oturum açılamıyor

Şimdi tiktokta mobil oyun yayınına tıkladığında Canlı yayın yap butonu gelir. Ona tıkladıktan sonra 1.30 saniye geri sayımı başlar. (Telefon markasına göre 2. kamera ekle seçeneği de gelebilir) Bu ekranı gördükten sona ana ekrana geldiğinde açılır bir pencere çıkar. ordan chatte yazılanlar vs. görünür. Bende bu şekilde işliyor.

Reis sen baglansan bı yapsan bana olmaz mi

Merhaba arkadaşlar;
Aynı sorunu bende yaşıyorum. Ne zaman düzelir bilinmez. Şimdi sizlere önericeğim geçici bir yöntem yanıncı arkadaşlara bilmeyenler veya düşünmemiş olanlar için.
PC'deki görüntüyü telefona aktararak geçici bir çözüm buldum. Sorun çözülene kadar en azından
İdare edeceğiz.
1-) Tarayıcı tabanlı oyun yayını yapıyorsanız;
PC'ye ve telefona Chrome remote desktop kurun. PC'deki görüntü aynı şekilde telefonunuzda görüntülenecek. TikTok uygulamasından mobil oyun seçerek telefon ekranını yayına açın.

2-) GTA 5 vs tarzı oyun oynuyorsanız ApowerMirror uygulamasını PC ve telefonunuza kurun. Aynı şekilde PC'deki görüntü telefonunuza yansıtılacak. Yine TikTok'ta mobil oyun seçerek yayın yapabilirsiniz.

Arkadaşlar bunlar geçici çözümler TikTok live Studio gibi olmayacaktır. Ama hiç açamamaktan iyidir bence. Ben yayını bu şekilde açıyorum. @erselgnc TikTok hesabım. Ulaşmak isterseniz saygılar hepinize.

Ben
tiktoktan ulaşırsan konuşabiliriz @erselgnc
fxjust sanada yazdım bende bağlanacamda nasıl oluyor

Arkadaşlar yarında çözülmemiş olursa sorun artık ciddi manada kayıp olduğu gibi insanların artık bu destek olaylarına güveni kalmayacak acil şekilde çözülmesi lazım artık.

Zaten yarında çozülmez ise çok kötü olur çok. ağzımı hayra açmak istiyorum fakat iş fazlasıyla uzadı
Benim eğer ki keşfetim kapanırsa bu olaylardan dolayı yöneticiye kadar ulaşırım. Benim suçum yok yayın açamadığımızı ulaştırmamız gerekiyor ve ilgi alaka resmen 0 muhattap bulamıyoruz adeta. Bir şekilde telafi etmeleri gerekiyor bakalım nasıl yapacaklar.

Benim eğer ki keşfetim kapanırsa bu olaylardan dolayı yöneticiye kadar ulaşırım. Benim suçum yok yayın açamadığımızı ulaştırmamız gerekiyor ve ilgi alaka resmen 0 muhattap bulamıyoruz adeta. Bir şekilde telafi etmeleri gerekiyor bakalım nasıl yapacaklar.
kardeşim yayın açamayı değil keşfeti sorun ediyorsan bilemiyorum

4 gün inanılmaz zararım oldu zaten yayın elbet 1 ay sonra bile açılabilir 4 gün yayın açmayan bir kanala keşfet engeli koymaları olası hocam ondan söyledim yoksa yayın açmak en önemli olay zaten.

canlı yayın keşfetin olmadan hiç bir şeysin dostum 0 kişi izlenirsen bir anlamı kalmıyor haliyle.

4 gün inanılmaz zararım oldu zaten yayın elbet 1 ay sonra bile açılabilir 4 gün yayın açmayan bir kanala keşfet engeli koymaları olası hocam ondan söyledim yoksa yayın açmak en önemli olay zaten.

Canlı yayın keşfetin olmadan hiçbir şeysin dostum 0 kişi izlenirsen bir anlamı kalmıyor haliyle.

Kitlen olmazsa 0 sın evet haklısın

Geri
Yukarı