TikTok nasıldır?

Çöptür, vahşettir.
1618594642667.png

TikTok'a kayıt öncesi beyinlerini neden çıkardıkları belli oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanıyorum.(günlük yarım saat) uygulamanın dilini İngilizce yaptım daha çok globaldeki güzel diyebileceğimiz içerikleri izliyorum ve kişileri takip ediyorum. Ahşap ve ağaç ile yapılan her türlü şeye ilgim var ve bu işi yapan marangozlar var. İzlemekte bir mahsur görmüyorum. Türkiye kısmında daha çok şarkı editi yapan profilleri takip ediyorum. Karşıma çıkan beyin yoksullarını da engelliyorum böylelikle bir daha karşıma çıkmıyor. Ama bu demek değildir ki TikTok çok güzel uygulama. Berbat ve leş içerikler var ama siz ne ile ilgilenirseniz %90 karşınıza o tarz videolar çıkıyor. Arz talep meselesi biraz. Ayrıca ben TikTok'da denk gelmediğim aptalca videolara diğer sosyal mecralarda denk geliyorum.

Son düzenleme:
Susun Dehnocular, siz ne anlarsınız tiktoktan.Ben çok seviyorum ve kullanıyorum, kullanmayın diyen çok şey kaçıyor.Hele gaça life ve röblöx içerikleri mütiş!

TikTok kullanan insanlar eş cinsellerden daha boştur.
Homofobiklik yapmanıza gerek yok.

Zeki Müren eşcinseldi.
Ian McKellen eşcinseldi.
Neil Patrick Harris eşcinseldi.

Ülkemizde eşcinsel diyince Bülent Ersoy geliyor aklınıza ama o kadar normal bir olay ki eşcinsellik.
Şu daracık kafanızdan kurtulun!

Gerçekten yaptığınızın çok ama çok ayıp ve saygısızca bir olay olduğunu ne zaman anlayacaksınız acaba.
Belki asla, belki bir gün...

Geçen Youtube'da bir tiktok videosu gördüm, hayatıma son verecektim nerdeyse. Türk tiktokçular biri bay diğeri bayan eşortman açıyorlar elleriyle, videodaki diğer bayanların da altlarında sadece don vardı ve atlayıp giymeye çalışıyordu eşortmanları. Youtube'daki izlenmesi de 30-40 milyondu sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı