TikTok'ta çıkan Arapça videolar nasıl engellenir?

İyi akşamlar. TikTok'ta geziyorum ve sürekli Arapça videolar cıkıyor, nasıl engelleyebilirim? (bilgisayardan izliyorum)
TikTok kullanma, sil gibi yorumlar gönderecekseniz hiç yazmayın daha iyi...
Tiktok kullanma. Türkiyenin baş belası dualarımız en yakın zamanda Elon Musk tarafından alınıp imha edilmesi yönüne.

Bilgisayarda bende de aynı sorun var herkeste aynı sorun var. Belki VPN kullanırsan düzelebilir. Bizim ülkemizde Araplar çok olduğu için Arap tiktokları geliyor diye düşünüyorum.

Tiktok kullanma. Türkiyenin baş belası dualarımız en yakın zamanda Elon Musk tarafından alınıp imha edilmesi yönüne.
İnşallah hocam. Vallaha sıkıldım şu tiktok akımlarını gerçek hayata yansıtan insanlardan. Tiktokta bir şey görmüşler, "North Face Mont". Bugün dışarıda yürüyorum, 5 çocuktan 4 ünde şu monttan var, tiktok çekiyorlardı. Yemin ederim midem bulanmaya başladı artık.

İnşallah hocam. Vallaha sıkıldım şu tiktok akımlarını gerçek hayata yansıtan insanlardan. Tiktokta bir şey görmüşler, "North Face Mont". Bugün dışarıda yürüyorum, 5 çocuktan 4 ünde şu monttan var, tiktok çekiyorlardı. Yemin ederim midem bulanmaya başladı artık.
Birde Kpop gruplarının yerin dibine girmesi de dualarımdan biridir. Benden çok şey aldı. Merak edenler "gereksiz ünlü olan kişiler" konusundaki tüm mesajlarımı okuyabilir.

Benden sanırım bir daha olmayacak şeyler aldı.

TikTok kullanma. Türkiye'nin baş belası dualarımız en yakın zamanda Elon Musk tarafından alınıp imha edilmesi yönüne.

Bir bitmediniz yahu! Aynı +65 yaş dayılar gibisiniz. TikTok kısa videolar izleyebileceğiniz platformlar arasında açık ara en iyisi şu an. Sen hangi videoları beğenirsen keşfetin ona göre şekillenir unutma.

Birde Kpop gruplarının yerin dibine girmesi de dualarımdan biridir. Benden çok şey aldı. Merak edenler "gereksiz ünlü olan kişiler" konusundaki tüm mesajlarımı okuyabilir.
Ben de gerçekten sıkıldım hocam şu gruptan. Tiktoktan çıktılar, şimdi de instagram ve YouTube'a doluşmaya başladılar. İnstagram reels da geziniyorum, K-pop dans videosu çıkıyor. Video sahibini engelleyip YouTube Shorts'a geçiyorum, bu sefer de K-popcuların kavgasını görüyorum.

Geri
Yukarı