TikTok'ta çıkan Arapça videolar nasıl engellenir?

Hocam gerçekten nerden pörtledi bu lanet. İlkokulu özlüyorum şahsen ilkokul hocamı her sene 2 defa falan boş vakit buldukça ziyaret ederim. Hiç bir hocada olmayan harika bir kişiliğe sahipti. Keşke burdada yanımda olsa. Bana bilgisayarlar ilgili bildiğim şeylerin nerdeyse temelini attı. İlkokul 3 te okuldaki hocaların bilgisayarına format atıyordum ben. Benle çok ilgilendi allah razı olsun ondan.
Keşke benim de ilkokul hocam bu kadar iyi olsaydı, ayrımcılıktan başka bir şey yapmıyordu. İyi ki küçükken çok fazla şeyi kafaya takmayan birisiydim. Kafaya taksam muhtemelen sonuç travma.

Freelancerliğe başlayacağım ne biriktirsem kardır. İsveçe gitmeyi tasarlıyorum belki mantıklı insanların arasında yaşarım.
Ben Yabancı Dil okuyacağım hocam. İnşallah güzel bir meslek elime alırım da yurtdışına falan çıkma şansım olur.

Keşke benim de ilkokul hocam bu kadar iyi olsaydı, ayrımcılıktan başka bir şey yapmıyordu. İyi ki küçükken çok fazla şeyi kafaya takmayan birisiydim. Kafaya taksam muhtemelen sonuç travma.

Ben Yabancı Dil okuyacağım hocam. İnşallah güzel bir meslek elime alırım da yurtdışına falan çıkma şansım olur.
Size de iyi şanslar dilerim Freelancerlık işinde.

Hocam çok iyi biriydi benimki. Disiplinli yetiştirdi bizi. Bazen yazı yazdırırken ellerimiz şişerdi ama şimdi okuldaki denemelerde 1. oluyorum. Matematiğim harika. O kadar çok şey öğrendimki. Bir öğretmen değildi benim için. Sanki beni hayata hazırladı.

Disiplin önemliymiş ciddi olmayı öğrendim, mantıklı olmayı öğrendim.

Bu arada size başarılar dilerim hayatınızda.

Hocam çok iyi biriydi benimki. Disiplinli yetiştirdi bizi. Bazen yazı yazdırırken ellerimiz şişerdi ama şimdi okuldaki denemelerde 1. oluyorum. Matematiğim harika. O kadar çok şey öğrendimki. Bir öğretmen değildi benim için. Sanki beni hayata hazırladı.

Disiplin önemliymiş ciddi olmayı öğrendim, mantıklı olmayı öğrendim.

Bu arada size başarılar dilerim hayatınızda.
Çok teşekkür ederim hocam, size de başarılar. İstediğiniz yerlere gelmeniz dileğiyle. İyi akşamlar :).

Yeni konular

Geri
Yukarı