TikTok'tan çocuklar etkileniyor mu?

Çocuk yaşta ( 18 yaşına gelene kadar ) her şey bireyi etkiler. Sırf yemek yesin diye 1-2 yaşlarında telefon bağımlılığı dayatılan gençler maalesef çok yüksek. Bunun gelecekte artacağını da düşünüyorum. Zamanı gelince kendi çocuğunuz için sizde yapacaksınız. İnternet sınırı olmayan bir dünya bu tür kitleler sadece Tik Tok platformunda değil tüm platformlarda var. Tüm olay ailede bitiyor. Aile eğitimi düzgün verilmeli.

Hemde çok kendi mahallemdeki 7-13 yaş arası çocukların hepsi saçma saçma hareketler yapıyor(çoğunlukla kızlar).

Ama T*ktok olmasa toplumdaki sorunlu insanları da fark edemezdik. Teşekkürler T*ktok.

TikTok kullanan kişileri (mecburen argo kullanacağım hoşlanmıyorsanız açmayın) aptal yerine koymak daha büyük aptallık. bir programı kullanıcıları yüzünden yargılamamak lazım içerisinde kaliteli kişiler de var.

Hocam bu gün çok sıkıldım merak edip girdim. Sadece 1 saat önce. Bir yerlerini gösterme çabasında olan genç kızla dolu. Ben hiç normal bir video ile karşılaşmadım. Çocuklar kesinlikle etkileniyor.

Çocukları gerçekten etkiliyor Twitter veya YouTube yavaşlatmayı düşünüyorlardı bir ara TikTok'u perma banlamak değil yavaşlatmak lazım.

Hocam bugün çok sıkıldım merak edip girdim. Sadece 1 saat önce. Bir yerlerini gösterme çabasında olan genç kızla dolu. Ben hiç normal bir video ile karşılaşmadım.

Birkaç saat ya da gün sevdiğiniz videoları beğenip sevmediklerinize ilgilenmiyorum diyerek aslında güzel içeriklere denk gelebiliyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…