TikTok'tan çocuklar etkileniyor mu?

czeb

Decapat
Daha fazla  
Gece vakitleri Instagram'da Online olmak istemediğim için TikTok indirmiştim. İlk başlarda CZN Burak gibi ünlü kişiler çıkıyordu sonraki günlerde saçma sapan kişilerin canlı yayınları gelmeye başladı gecenin bir yarısında 300 kişinin karşısında küfürleşenler, 9 10 yaşındaki çocukların yüzlerini göstererek canlı yayın yapması beni çok sarstı açıkçası ben ebeveyn olduğumda çocuğuma 13 yaşında gelene kadar uzak tutacağım böyle platformlardan uzak tutamıyorsam bile kontrol altında tutacağım.
Sizin düşünceleriniz neler merak ediyorum.(15 yaşındayım)

Son düzenleyen: Moderatör:
Gece vakitleri Instagram'da Online olmak istemediğim için TikTok indirmiştim. İlk başlarda czn Burak gibi ünlü kişiler çıkıyordu sonraki günlerde saçma sapan kişilerin canlı yayınları gelmeye başladı gecenin bir yarısında 300 kişinin karşısında küfürleşenler, 9 10 yaşındaki çocukların yüzlerini göstererek canlı yayın yapması beni çok sarstı açıkçası ben ebeveyn olduğumda çocuğuma 13 yaşında gelene kadar uzak tutacağım böyle platformlardan uzak tutamıyorsam bile kontrol altında tutacağım.
Sizin düşünceleriniz neler merak ediyorum.(15 yaşındayım)

Evet etkileniyorlar. Hem de kötü yönde.

Kullanıma göre değişeceğini düşünüyorum ama yine de çok kaliteli bir sistem değil Tik Tok. Zararlı içerik sayısı fazla.

Bazı noktalarda etkiliyor evet. Misal verecek olursam "cellat36"'ya baba diyen insanları veya tüm gün "cemcel" editlerini yapan insanları gösterebilirim sanırsam.
Ayrıyeten yayın açıp dilenen insanlar da cabası. Platformun yabancı tarafı Türkiye tarafından çok daha iyi sanırsam.

Bazı noktalarda etkiliyor evet. Misal verecek olursam "cellat36"'ya baba diyen insanları veya tüm gün "cemcel" editlerini yapan insanları gösterebilirim sanırsam.
Ayrıyeten yayın açıp dilenen insanlar da cabası. Yabancı tarafı Türkiye tarafından çok daha iyi sanırsam.

Aynen öyle yabancı taraflarda çok kaliteli içerikler var.

Sadece sosyal medya değil, biraz uç bir örnek olacak ama pencereden baktığında gördüğü yolsa yürüyen insanlardan bile etkilenebilir. Ne bileyim yürüyen birinin saçı dikkatini çeker biraz büyüyüp berbere kendi gittiğinde o saçtan yaptırır.

Yeni konular

Geri
Yukarı