Tilgin Hg 1332 vs HG2331_EU_C

sapocelo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1 haftadır evime internet bağlanmasını bekliyorum. (Modem kurulumu yapılmıştı.) Bugün Türk Telekom'dan beni birkaç saat önce arayıp modem değişikliği yapmak istediler ve geldiler. Sorun modemde, aynı zamanda elektrik odasındaki panodaymış. Adam panodan bağlantımı gösterdi ve yarına internetin çok büyük ihtimal geleceğini söyledi. Burası biraz hikaye kısmıydı. Asıl soruna geleyim; verdikleri modemi internetten araştırdım pek bir bilgiye rastlamadım. Burada kullanan arkadaşlar varsa onlar bana yardımcı olursa sevinirim. Öncelikle modem:
Tilgin IPRG AB
Model: HG2331_EU_C

Arkadaşlar bu modemde internetin geldiği nasıl anlaşılır? Power ışığı kırmızı ve yanıp sönmekte. İnternet ışığı yazmıyor ama ''www'' var. Sanırım bu internet ışığı oluyor ve yeşil sabit yanıyor.
WAN: Yeşil, arada yanıp sönüyor.

NOT: Önceden verdikleri modem: Tilgin Hg 1332. Acaba hangi modem daha iyi ya da araların bir fark var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı