Tinder'da beğeni alma taktikleri

RE_YNN

Decapat
Daha fazla  
1 yıldır Tinder kullanıyorum, hesabım düzgün ama bir türlü match date falan olmuyor, Gold falan mı olmam gerekiyor veya başka bir profile mi bürünmeliyim?

Tipin 10/10 değilse ayda yılda bir eşleşme alamazsın, eskiden yine bazı insanlarla eşleşebiliyordun ama günümüzde, Türkiye için söylüyorum tabi Tinder hiçbir işe yaramıyor. İlla birileriyle tanışmak istersen etkinliklere katıl, kulüplere katıl vb.

Bana kalırsa sosyal mecralar yerine reel anlamda iletişim kurman hem ruhsal anlamda sana huzur, hem de sağlık bir arkadaş çevresi oluşturmanı sağlayacaktır. Sanal olan hiçbir şey mutluluk vermez ya da hissettirdiği şey mutluluk değildir.

Türkiye'de tinder çalışmıyor boşuna uğraşma. Cinsel açlığın Afrikası diye tabir edilen ülkelerde bu tür uygulamalar yürümez.
Bazı insanlarla konuştuğumda hepsi, "Fiziksel olarak çekiciysen ve fotoğrafçılıkta iyiysen bu tarz uygulamalardan çok ekmek yersin. Çevremde böyleleri çok var" diyor. Bulanlar nasıl buluyor?

Tipin 10/10 değilse ayda yılda bir eşleşme alamazsın, eskiden yine bazı insanlarla eşleşebiliyordun ama günümüzde, Türkiye için söylüyorum tabi Tinder hiçbir işe yaramıyor. İlla birileriyle tanışmak istersen etkinliklere katıl, kulüplere katıl vb.
Eskiden olup günümüzde olmamasının sebebi nedir?

Bazı insanlarla konuştuğumda hepsi, "Fiziksel olarak çekiciysen ve fotoğrafçılıkta iyiysen bu tarz uygulamalardan çok ekmek yersin. Çevremde böyleleri çok var" diyor. Bulanlar nasıl buluyor?

Eskiden olup günümüzde olmamasının sebebi nedir?
Uygulama fake, dolandırıcı, sahte hesap ve eskort doldu. Boşuna uğraşma.

Futbolcu olup dövme göstererek beğeni alabilirsin,ama takımın sözleşmeni feshedebilir :)

Yeni konular

Geri
Yukarı