Tiny11'e geçince internet gitti

Rengqx

Decapat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptopum: Lenovo G580
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 710M
İşlemci: Intel Core i3 2348M
İşletim Sistemi: Windows 8.1 x64 Bit
RAM
4 GB
Ekran kartı
Intel HD Graphics 3000 veya Geforce 710M
İşlemci
Intel i3
Merhaba, Windows 7'den Tiny11'e geçince.
İnternet gitti, biliyorum sürücüden kaynaklı olduğunu ama indirmeme rağmen hiçbir değişiklik olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle resmi olmayan işletim sistemlerini ben tavsiye etmiyorum, Windows 10 veya 11 normal şekilde kurulup elle de gereksiz gördüğünüz sürücüleri kaldırabilirsiniz. Kaldı ki sizin bilgisayardan daha kötü bileşenlerde Windows 11 kullandım, SSD varsa pek bir sorun olmuyor. Sizdeki RAM'de biraz düşük olduğundan size Windows 10 öneririm, gereksiz hizmetleri kendiniz elle kaldırırsınız sonrasında, Technopat'ta rehberi bile var.

Öyle resmi olmayan işletim sistemlerini ben tavsiye etmiyorum, Windows 10 veya 11 normal şekilde kurulup elle de gereksiz gördüğünüz sürücüleri kaldırabilirsiniz. Kaldı ki sizin bilgisayardan daha kötü bileşenlerde Windows 11 kullandım, SSD varsa pek bir sorun olmuyor. Sizdeki RAM'de biraz düşük olduğundan size Windows 10 öneririm, gereksiz hizmetleri kendiniz elle kaldırırsınız sonrasında, Technopat'ta rehberi bile var.

Maalesef Windows 11 indirmeye çalıştığımda olmuyor ve Windows 10'da da Tiny11'ın iki katını kullanıyor. Ayrıca zaten ben Windows 10'dan Windows 7'ye geçtiğimde aynı sorun gene olmuştu o yüzden doğru sürücü güncellemesi lazım diye düşünüyorum.

Merhaba, Windows 7'den tiny11'e geçince.
İnternet gitti, biliyorum sürücüden kaynaklı olduğunu ama indirmeme rağmen hiçbir değişiklik olmadı.

Bu kadar eski bir sisteme hele ki 4 GB RAM ile modifiye edilmiş Windows 11 kurmak mantıklı değil modifiye edilmiş sistemler ne kadar az RAM harcasalar da içlerine nasıl değişiklik yapıldığını bilemezsiniz bu hem güvenlik açıklarına sebep olur hem de oyunlarda ve uygulamalarda çeşitli hatalarla karşılaşmanıza sebep olur. Sürücü sorunu da bu yüzden olabilir bu sisteme göre size önerim Windows 8.1 embedded industry Pro öneririm çok az RAM harcar ve Windows 7'den hiçbir farkı yoktur. Eski cihazımda 4 GB zamanlarımda bende kullanmıştım gayet performanslıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı