Windows 10'dan Tiny11 2311'e geçilir mi?

Güvenlik konusu kesinlikle tartışılır hocam. Kesinlikle tam güvenemeyiz. Aslına bakarsak açık kaynak kodlu olmayan hiç bir yazılıma, işletim sistemine güvenemeyiz. Oyun performans konusunda ise 20-30 FPS artışından fazlasını beklemeyin. Bu artış da gereksiz XBOX eklentilerinin, OneDrive benzeri gereksiz uygulamalarının çalışmamasından kaynaklı. Bana kalırsa eski sistemlere akıcı çalışması için kurulabilir. Yeni nesil sistemler için ise kullanıcıya bağlı.

Windows 10'dan geçilebilir mi sizce?
Performans artışı var mı?
Güncel sürüm, modern GUI. Bence geçebilirsiniz.

Güvenlik konusu kesinlikle tartışılır hocam. Kesinlikle tam güvenemeyiz. Aslına bakarsak açık kaynak kodlu olmayan hiçbir yazılıma, işletim sistemine güvenemeyiz. Oyun performans konusunda ise 20-30 FPS artışından fazlasını beklemeyin. Bu artış da gereksiz Xbox eklentilerinin, OneDrive benzeri gereksiz uygulamalarının çalışmamasından kaynaklı. Bana kalırsa eski sistemlere akıcı çalışması için kurulabilir. Yeni nesil sistemler için ise kullanıcıya bağlı.

Güncel sürüm, modern GUI. Bence geçebilirsiniz.

Hocam, Windows Update güncellemeleri nasıl oluyor peki? Driverlarda sorun vb. Yasar miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı