Tip 7 erişim kabini ne zaman aktif olur?

Daha geçiş yapamadım TürkNet kullanıyorum YAPA kullanıyordum VAE'ye geçirmediler. O yüzden iptal edip Millenicom'a geçeceğim geçtiğim zaman paylaşırım.
Benim evin önüne de tip 7 erişim kabini koyuldu henüz aktif olmadı, şu an YAPA dayım siz nasıl hallettiniz durumunuzu acaba en yüksek hızı almam için ne yapmam lazım iss değiştirmek mi VAE ye geçmek mi?

Benim evin önüne de tip 7 erişim kabini koyuldu henüz aktif olmadı, şu an YAPA dayım siz nasıl hallettiniz durumunuzu acaba en yüksek hızı almam için ne yapmam lazım iss değiştirmek mi VAE ye geçmek mi?
Gecis sikintiliydi bir turlu gecirmediler VAE'ye bende iptal dilekcesini yolladim. Daha sonra neden iptal etmek istiyorsunuz gibi bir telefon geldi daha sonra derdimi anlattim bu sekilde gecirdiler.

Gecis sikintiliydi bir turlu gecirmediler VAE'ye bende iptal dilekcesini yolladim. Daha sonra neden iptal etmek istiyorsunuz gibi bir telefon geldi daha sonra derdimi anlattim bu sekilde gecirdiler.
Anladım geçmeyi deneyeyim o zaman bende VAE'ye o zaman aktif olunca yapa ile bu dolaptan niye hizmet veremiyorlar onu anlamadım.

Bizim binanın arka bloklarına beyaz kabin koymuşlar orada hiçbir şey yoktu. Umarım internet altyapısı düzelir. 11Mbps alıyordum yapa ya geçirdiler 25Mbps oldu. O dolap inşallah fayda eder, benim santrale olan uzaklık 1442 metre. Bakalım ne olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı