Tıp Fakültesinde Okumak

Kaydırma yapmış olmana cidden çok üzüldüm. Sınav sonrası onun stresini iyi bilirim, acaba bu soruyu böyle mi işaretledim? Acaba kaydırma yaptım mı... Mezuna kalmiş olmanın iyi tarafından bakalım biz de olaya. Bu sene ilk 5 bine gireceğine güvenim sonsuz. Daha düzenli çalışman bile olmadan 18 bine giricek netler yapabiliyorsan çalışırsan ne olur acaba. Gelecek sene bu zamanlar bir tıp fakültesi öğrencisi olacaksın. Gerçekten doktor olmayı isteyince tıp fakültesinde okumak zevkli oluyor. Öğrendiğin her bilgiden zevk alıyorsun.
Şimdiden kolay gelsin. İyi çalişmalar.

Sadece son 1 ay çalıştın demek. Yok öyle bir dünya

Sadece son 1 ay çalıştın demek. Yok öyle bir dünya
Kanıtlayamayacağım için bir şey diyemem Ama temelim sağlam ve sayısal konulara çok ilgiliyim yani dersi dinleyince sevdiğim için aklımda kalıyor çoğu. Son 1 ay da kalan eksiklerime baktım. O kadar.

Şimdi de her şeyi saldım evde soru çözüyorum sabah akşam. Bilmediğim ufak tefek şeyleri farkediyorum ve gerçekten hoşuma gidiyor.

Zaten, o, tıp zor, bütün zamanında çalışman lazım diyenler bölümün içindeki kişiler değil. Ben, diğer bölümlere oranla zor olduğunu kabul edebilirim ama anlatıldığı gibi olduğunu hiç düşünmüyorum.

Kuzenim de 34 binden mezuna bırakmıştı bu sene 30 bin yaptı. Umarım sen de patlamazsın kardeşim. İyi çalışmalar.

9-16k arası düz maaş alıyorlar hocam neresi az? Estetik cerrahiyi saymıyorum daha.

En zoru, istemediğin bölümde okumak. Sen anlamışsın biraz ama seçeneğin varmış, bırakmışsın. Benim seçeneğim ve imkanlarım yoktu.

9-16k arası düz maaş alıyorlar hocam neresi az? Estetik cerrahiyi saymıyorum daha.
Hayır her doktor o kadar almaz. Devlette çalışan doçent doktorların çoğu 6.5 - 7.5 (K) maaş alır. Az tabiki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…