Tipik Technopat Sosyal Kullanıcısı

- Elim kıymık battı
Sosyal'de yeni konu aç: Elime kıymık battı ne yapmalıyım?

- Yarın matematik sınavım var.
Yeni konu aç: Yarın sınavda hangi sorular çıkar?

- Hah! Güzel ürün kargoya verilmiş.
Yeni konu: Kargom ne zaman gelir?

Hocam ürün kargoya verilmiş de ne zaman gelir acaba bilgilendirme kısmında göremedim de (!)

Yanii bunda anormal olan nedir? normal bir insan aklına takılan soruyu sormuyor mu zaten?
Normal insan ilk önce google'a yazar, olmadı youtube da bir arama yapar.

Bilgisayar aldım nasıl kurucam bana anlatın hemen diyeceğine, google daha mantıklı değil mi?

Ztaen forum da bile 1000 kere anlatılmış, büyük ihtimalle konu başlığı yazarkewn çıkıyor adamın önüne zaten ama umrunda değil.

İlla o google arama sonucunu sen yazacaksın adama. Adam dediğim de maksimum 10 mesajı var yok ve büyük ihtimal konuya dönüp bakmayacak bile.

Normal insan ilk önce Google'a yazar, olmadı Youtube da bir arama yapar.

Bilgisayar aldım nasıl kurucam bana anlatın hemen diyeceğine, Google daha mantıklı değil mi?

Zaten forum da bile 1000 kere anlatılmış, büyük ihtimalle konu başlığı yazarkewn çıkıyor adamın önüne zaten ama umrunda değil.

İlla o Google arama sonucunu sen yazacaksın adama. Adam dediğim de maksimum 10 mesajı var yok ve büyük ihtimal konuya dönüp bakmayacak bile.
Kesinlikle demeye çalıştığım bu. Daha vahimi, okulda öğretmenine sorarak kesin ve doğru bir cevap alabilecekken belki sadece o öğretmenin bileceği bir şeyin gelip forum sorulması.

Geri
Yukarı