Tipik Technopat Sosyal Kullanıcısı

İğrenç, gerekten bunlara izin mi verilmiş.

Felsefe sorumu yayınlamayan Techopat'ın yayınladığı konu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerçekten tüm moderatör ekibi tebrik ediyorum. Eskiden açılan konular komikti ama bu konular hiç komik değil. Mizah seviyesi yerlerde.

Son düzenleme:
Muhtemel cevaplar şudur:
- Doktora git
- biz doktor değiliz, bilemeyiz
- biz ne bilek hekim bey bilir
- *** mısın?
Konuyu açtığım zaman dişim iltahaplıydı. Konuyu açma nedenimde iltahabın neden olduğu ağrıyı hafifletecek tavsiyeler almaktı.

Son düzenleme:
Minidump dosyalarınızi paylaşın.

Minidump dosyanızı herkese açık olarak paylaşın.

Bu mavi ekrana Logitech yazılımı ve Riot Vanguard sebep olmuş şimdilik silmenizi öneririz.

Takılı bir USB aygıtı varsa onu cıkarın.

Histerik insan kaynıyor burası. Açılan konuları komik bulduğum için mi, en azından çocuklara cevap vereyim diye düşündüğümden mi bilmiyorum ama garip bir cazibesi de var. Burada anormal olarak tanımlayabildiğimiz insanlar dış dünyada en normal, sıradan olarak tanımlananlar. Çoğu insan bir upgrade, değişim bekliyor. Girdi kasmak için verilen saçma cevapların nedenlerinden biri bu sanırım. Spor konularında kendini spora adayanlar, yalnız adamlar, LGS’yi fulleyen gulyabaniler. Tüm bunlardan büyük zevk alıyorum. Yürü Sisifos yürü.

Gerçekten tüm moderatör ekibi tebrik ediyorum. Eskiden açılan konular komikti ama bu konular hiç komik değil. Mizah seviyesi yerlerde.
Sistem, modlar... Bence tipik Türkiye. Büyük ihtimalle son senelerde yönetim uğraşmayı bıraktı, sonunda modlar kankaları ala ala bu hale geldi.

Adamın konu saçmalığın dik alası, ona rağmen elinden geldiğince mantıklı bir şekilde ya soru soruyorsun ya bir şey diyorsun, tak 1 hafta ceza? Neden, mesaj konuyla ilgisizmiş.. bak bak bak..

Senin kime ne kadar yardım ettiğin kimsenin umrunda değil, sapık sapık konular havada uçuşuyor, kapanana kadar 15 sayfa oluyor ama ben bir şey diyorum, 2 dakika içinde 7 gün gidiyor.

Ya ben kişisel modumla konuşmak istiyorum, tanışmak istiyorum. Gizli saklı kimliksiz olmasın, abi yine yakaladım seni desin, ben de gülim eğlenelim ama X mod 1 hafta şutladı seni deyince, sinir atıyor.

Ben geldiğimden beri aktif kullanıyor, izliyorum. Son bir sene de 10 tane mod cevabı belki 1 tane yönetici cevabı gördüm.. bu kadar..

Şu andaki modların mottosu,
"Gereksiz konu yoktur, gereksiz mesaj vardır." bu kadar basit..

Sitedeki yönetim sorunları için konu açmaya çalışsan hayatta onay alınmadığını da ekleyeyim.

Geri
Yukarı