Tipim kötü olduğu için kızlarla konuşamıyorum

Arkadaşlar merhaba. 1.77 boyunda 87 kiloyum. Çok kiloluyum yani. Kız arkadaş edinmek istiyorum ama maalesef hal böyle olunca kızlarla konuşamıyorum. Nasıl kurtulurum bu durumdan?
Spora yazıl beslenme programı yap kilo ver. Bakımsız olma şampuanını parfümünü iyi seç. Birde çoğu erkek bakim yapmıyor arkadaş bir yüzünüzü düzeltin sivilceli sakallı tipler var. Zor bişi değil yani bakımlı olmak hem daha sağlıklı bir vücudun oluyor hemde özgüven kazanırsın. Onun haricinde pek diyecek bir şey yok özgüvenini toplayıp konuş kızlarla 3,5 milyar kız var dünyada özgüvensiz davranman sana hiç birşey kazandırmayacak.

Öyle bir dünya yok maalesef tipin olduğunda bayağı öne geçiyorsun. Ha tabii ki bu olayda düzeltilebilir. Gidersin vücut geliştirir giyime tarza dikkat edersin olay çözülüyor.

Tecrübelerimle söylüyorum genelde dengi dengine olur bu işler çirkin kız çirkin erkeği sever çok nadir de olsa istisnalar oluyor.

Tecrübelerimle söylüyorum genelde dengi dengine olur bu işler çirkin kız çirkin erkeği sever çok nadir de olsa istisnalar oluyor.
Hocam yok ya hipergami dediğin mevzudan dolayı her türlü kendinden üstünü istiyor. Çirkin biri olsa bile ki kimsenin öyle biriyle sevgili olmak isteyeceğini sanmam en kotu ortalama olmasını istiyo anlayacağın.

Hocam yok ya hipergami dediğin mevzudan dolayı her türlü kendinden üstünü istiyor. Çirkin biri olsa bile ki kimsenin öyle biriyle sevgili olmak isteyeceğini sanmam en kotu ortalama olmasını istiyor anlayacağın.

Hipergami ile vücut geliştirmenin ne alakası var?

Ayrıca hipergami diye bir şey günümüzde fazla kalmadı, günümüzde çoğu insan ekonomik ve sosyal olarak aşağı yukarı dengiyle evleniyor.

Hipergami ile vücut geliştirmenin ne alakası var?

Ayrıca hipergami diye bir şey günümüzde fazla kalmadı, günümüzde çoğu insan ekonomik ve sosyal olarak aşağı yukarı dengiyle evleniyor.
Tip olarak daha iyi gözüküyorsun. Hipergamideki yüksek statü sadece para değil özellikle genç yaşlarda paranın çok da artısı
olmuyor.

Geri
Yukarı