Tıraş Makinesi Önerisi

Evet, haklısınız. Sizin önerdiğiniz üründe daha fazla başlık var. Bu beni açıkçası cezbetti. Ama Braun'un, başlık takmak yerine direkt makine üzerinden mm kesimlerini ayarlayabilmek de benim çok hoşuma gitti. Kararsız kaldım.

Başlık değiştirmek çok kolay, 1-2 kere yapınca alışıyorsunuz zaten. Sonra uygun tarağı takıp, istediğin ölçüde kesebiliyorsun. Sen bilirsin, videolarını falan izle öyle karar ver. Dediğim gibi ben memnunum.

Hiçbir cihaz kullanmışlığım yok, bunu öncelikle belirteyim. Kendi hissiyatımı söyleyeceğim bu yorumda, hatta aklımda satın almak istediğim bir model var fakat bütçemi aştığı için alamıyorum. Bence tıraş konusunu sağlam ellere emanet etmek lazım. Marketten yumurta almıyoruz, bir defa alıyorsun seni uzun süre sıkıntı yaşatmadan götürebilmeli diye düşünüyorum. Bu bağlamda elimizde 2 marka kalıyor, biri Philips biri Braun. Ben inisiyatifimi Philips'ten yana kullanmayı tercih ediyorum. Sanırsam fiyatıyla sunduğu performans bakımından en iyi cihazı bu olsa gerek. Yaklaşık 1 ay önce Philips'in çoğu modelini araştırdım. Bana göre en iyi cihazı buldum fakat hem pahalıydı hem de Türkiye'ye satışı yoktu. Bir alt modelinde karar kıldım fakat o da bütçemi aşıyor(gümrük vergisi batırdı fiyatı). Az önceki attığım ürünle aynı aslında, MG7000 serisi fakat daha iyi hali diyebilirim. Mesela Türkiye'de satılan MG serisi Philips ürünlerinde şarj esnasında kullanım yok. Yani cihazının pili ölürse cihazın da ölmüş oluyor, yurt dışında satılan modelde bu özellik var. Vs vs türlü türlü farklar var yeterince uzattım yazıyı, daha fazla uzatmayayım. Attığım linkteki ürünü inceleyin, YouTube'dan videolarına falan bakın, tahminimce gönlünüzü çelecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı