Tıraş Makinesi Tavsiyesi

berffynr

Decapat
Merhabalar herkese, kuzenimin doğum günü dolayısıyla işine yarayacak bir şey almak istiyordum. Kendisi hep makineyle tıraş oluyor bildigim kadarıyla sakalları sert değil. Tüy gibi de değil ama hani bazı insanlarınki simsiyah oluyor ya öyle de değil, yeni sertleşiyor galiba. İşine yarayacak bir şey arıyorum ama pek bilgim olmadığından yardıma ihtiyacım var. Ben birkaç ürün buldum ama nasıldır hiç bilmiyorum. Maksimum 150 TL'ye kadar bütçe sunabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler. ^^

Gilette ve Fakir bu iki ürünü gördüm fakat tam emin de değilim dediğim gibi.

A101'e aprilla diye bir marka geliyor 75TL kullanıyorum ben saç sakal bana mısın demiyor kesiyor tavsiye ederim yanında 4-5 tane de ucu geliyor.

Evet, bu ürünü fazlasıyla öneren var. Tek şikayeti sanırsam kafasının kolay kırılması, değişiyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Philips.png

Sanal Market sitesinde fiyatları bu şekilde, o kadar bütçem yok ki :( Linkni bıraktığım ürünler nasıldır acaba?
A101'e aprilla diye bir marka geliyor 75TL kullanıyorum ben saç sakal bana mısın demiyor kesiyor tavsiye ederim yanında 4-5 tane de ucu geliyor.
Ürün bu mu acaba?

Sanal Market sitesinde fiyatları bu şekilde, o kadar bütçem yok ki :( Linkni bıraktığım ürünler nasıldır acaba?
Bir ara 119TL mi 129TL'ye mi ne satıyorlardı. :(

Hocam Gillette olan ürüne sahibim. Genellikle sakala şekil vermek veya kısaltmak için kullanıyorum. Sıfır bir şekilde kesmesini beklemeyin. Pille çalışıyor (duruma göre 1 pil 2-3 tıraş götürüyor), küçük olması şekil vermeyi kolaylaştırıyor. Zamanında 65 liraya almıştım, fiyat-performans olarak alınabilir bir ürün.

Geri
Yukarı