Tıraş Makinesi Tavsiyesi

Bende olan bu 75TL'ye almıştım geçen hafta broşür'de görmüştüm farklı model gene aynı marka gelmişti A101'e ona bakabilirsin. https://www.hepsiburada.com/aprilla...i-tiras-makinesi-p-HBV00000L28U8?magaza=MESSA
Teşekkür ederim yardımcı olduğun için ♥
Bir ara 119TL mi 129TL'ye mi ne satıyorlardı. :(
Maalesef ülkede fiyatlar hızla uçuyor ..
Gillette güzel gibi duruyor. Fakir tavsiye etmem, hiç beğenmedim.
Teşekkür ederim görüşünüzü paylaştığınız için.
Hocam Gillette olan ürüne sahibim. Genellikle sakala şekil vermek veya kısaltmak için kullanıyorum. Sıfır bir şekilde kesmesini beklemeyin. Pille çalışıyor (duruma göre 1 pil 2-3 tıraş götürüyor), küçük olması şekil vermeyi kolaylaştırıyor. Zamanında 65 liraya almıştım, fiyat-performans olarak alınabilir bir ürün.
Alacağım kisi genelde sıfır diil de tırnak ucu kadar falan bırakıyor o kullanıma uygun mudur? Jilet kullanmaya gerek yok bir de değil mi?

Teşekkür ederim tavsiyeniz için
Bu ürünü önermem, daha önce kullanmıştım. Sakalı çekiyor bildiğin.
Peki bahsettigim ürünler hakkında bir düşünceniz var mı acaba?

Alacağım kisi genelde sıfır değil de tırnak ucu kadar falan bırakıyor o kullanıma uygun mudur? Jilet kullanmaya gerek yok bir de değil mi?
1, 2, 3 numara tıraş başlıklarıyla geliyor. Sıfırdan kastım sinekkaydı gibi bir şey beklememesi. Onun dışında her türlü kullanıma uygun. Jilet kullanması onun isteğine kalmış 😀

Peki başlıksız sade halde kullanıldığında n'oluyor merak ettim :D Numaralı başlıkların bir mm değeri var mı ki?
Başlıksız kullanımda tırnak ucu kadar bırakıyor (sakalım çok sert değil), tabii sakalın sertliğine bağlı olarak. Başlıkların tabii ki mm değeri var ama o kadarını ölçmedim, gerek yok zaten 😀

Başlıksız kullanımda tırnak ucu kadar bırakıyor (sakalım çok sert değil), tabii sakalın sertliğine bağlı olarak. Başlıkların tabii ki mm değeri var ama o kadarını ölçmedim, gerek yok zaten 😀
Anladığım kadarıyla tavsiye ediyorsun değil mi :d Fiyatına değer mi ve de sence güzel bir hediye olur mu? İhtiyacının oldugunu düsünüyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı