Tırnak batması evde nasıl tedavi edilir?

Hocam ürün biraz korkunç gözüküyor😀 ama işe yarar gibi kesinlikle.
Öyle duruyor henüz deneme fırsatım olmadı ama yorumlardan gördüğüm kadarıyla bir hayli işe yaramış durumda, fiyatı da uygun işinize yarayabilir. En iyi yöntem doktorun görmesi tabii.

Mümkünse bir randevu alınız, doktor bir baksın.

Hocam senin durum ilerleyince çok daha fazla ağrı yapacak, tedavinin acısını bir gün çekersin ama hayatın daha konforlu olur.
Yani daha mantıklı hocam.

Öyle duruyor henüz deneme fırsatım olmadı ama yorumlardan gördüğüm kadarıyla bir hayli işe yaramış durumda, fiyatı da uygun işinize yarayabilir. En iyi yöntem doktorun görmesi tabii.

Mümkünse bir randevu alınız, doktor bir baksın.
Zamanım olsa vallahi şimdi gideceğim. Lise son öğrencisiyim evde durduğum gün olmuyor nefes alabilsem gidip doktora görüneceğim.

Benimde öyle olmuştu. Sağlık ocağına gitmiştim, aldığım kremi şişen-iltihap çıkan yere sürdüm bir zaman sonra düzeldi. Sizin nasıl bilemem. Hastaneye gitmiyorsanız sağlık ocağına gidin.

Delikanlı adamsın, girip cıkarsın hastaneden :) acır falan diye korkma yani.

Acımasından değil de zamanım olmadığı için bir de aileme nasıl açıklayacağım öyle bir şeyde var şimdi.
Benimde öyle olmuştu. Sağlık ocağına gitmiştim, aldığım kremi şişen-iltihap çıkan yere sürdüm bir zaman sonra düzeldi. Sizin nasıl bilemem. Hastaneye gitmiyorsanız sağlık ocağına gidin.
Oda denenebilir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı