Tırnak yaptıran kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Menemen Baronu

Hectopat
Yer
Trakya
Ben yaşıma göre birazcık eskiye dönük bir insanım bana göre saçma sapan olan modalaşmış şeylerden nefret ederim ama giyene, yapana karışmam. (crop, saçma desenli sweatler vb.) Ama içim de kan kusarım. Bugün arkadaş beni zorla Starbucks'a götürdü (Sosyetik ortamlardan pek hoşlanmam.)

Bir kız arkadaşı vardı. Kız sanki yarı çıplaktı, makyajı da çok abartıydı neyse işte. Ayıp olmasın diye bir merhaba deyip elini sıkayım dedim. Elimi sıkarken elime bir şey battı. Eline baktığımda o uzun leş gibi tırnakları gördüm. "Ben bir lavaboya gideceğim." dedim. Gittiğimde elimi 4-5 defa yıkadım sonrasında bir bahane uydurup (tam o sırada zaten abim çağırdı yanına) oradan uzaklaştım.

Ya şimdi bir düşündüm de:
Bu protez tırnak ya da tırnak uzatma muhabbeti bana çok iğrenç geliyor. Tüm pislik tırnaklarına birikmiş bir de sen ona şekil verip boyuyorsun. Benim düşüncelerim böyle kimseye karıştığım yok. Sadece fikrimi belirttim. Sizin de değerli fikirlerinizi merak ediyorum açıkçası. Kadın, erkek fark etmez düşüncelerini yazabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yaşıma göre birazcık eskiye dönük bir insanım bana göre saçma sapan olan modalaşmış şeylerden nefret ederim ama giyene, yapana karışmam. (crop, saçma desenli sweatler vb.) Ama içim de kan kusarım. Bugün arkadaş beni zorla Starbucks'a götürdü (sosyetik ortamlardan pek hoşlanmam.)

Bir kız arkadaşı vardı. Kız sanki yarı çıplaktı, makyajı da çok abartıydı neyse işte. Ayıp olmasın diye bir merhaba deyip elini sıkayım dedim. Elimi sıkarken elime bir şey battı. Eline baktığımda o uzun leş gibi tırnakları gördüm. "ben bir lavaboya gideceğim." dedim. Gittiğimde elimi 4-5 defa yıkadım sonrasında bir bahane uydurup (tam o sırada zaten abim çağırdı yanına) oradan uzaklaştım.

Ya şimdi bir düşündüm de:
Bu protez tırnak ya da tırnak uzatma muhabbeti bana çok iğrenç geliyor. Tüm pislik tırnaklarına birikmiş bir de sen ona şekil verip boyuyorsun. Benim düşüncelerim böyle kimseye karıştığım yok. Sadece fikrimi belirttim. Sizin de değerli fikirlerinizi merak ediyorum açıkçası. Kadın, erkek fark etmez düşüncelerini yazabilir.

Abartı olmadığı sürece bence güzel. Ama öyle bir abartı olanlar var ki insan bu kızlad nasıl altlarınj siliyorlar diye demeden duramıyor.

Sorma kardeşim sırtım yara bere içinde hehehehe.
Ama daha yaptığı yemeği ağzıma sürmedim spor yapıyorum falan diye geçiştiriyorum şimdilik.
Kardeşim Allah kolaylık versin tez vakitte sevgilini bu rahatsızlıktan kurtarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana göre bakımlı olduğu sürece tırnakların belli bir uzunlukta olmasında sorun yok.

Kişiye göre değişiyor. Çoğu kişi yaptırıp uzun süre kullanıyor ve bakımını yapmıyor. Bakımı yapıldığı ve temiz olunduğu sürece bir problem yok bence.

Geri
Yukarı