Tişört ve Sweatshirt önerisi

kqqk13

Hectopat
Malzemesi güzel olan, düz renk tişört ve kapüşonlu önerilerinizi bekliyorum. Boyum normal bedenler göre uzun olduğu için ona göre ürünler önerirseniz sevinirim. Tercih ettiğim renkler: Gri, kırmızı, siyah. Eğer kullandığınız başka modeller varsa rengine bakmadan paylaşabilirsiniz. Tişört için bütçem 50 TL, kapüşonlu için ise 100 TL civarı. Çok sayıda alacağım için ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam bu siteye bakabilirsiniz kumaş kalitesi gayet iyi ayrıca sever misiniz bilimiyorum ama oversize ürünler de var göz gezdirebilirsiniz.

Ek olarak aşağıdaki 2 ürünü önerebilirim siyahını aldım solma yapmadı.

Hocam bu siteye bakabilirsiniz kumaş kalitesi gayet iyi ayrıca sever misiniz bilimiyorum ama oversize ürünler de var göz gezdirebilirsiniz.

Ek olarak aşağıdaki 2 ürünü önerebilirim siyahını aldım solma yapmadı.

Hocam tişörtlere biraz baktım güzeller. Siz hiç aldınız mı?

Ben oversize olmayan baskılı ve düz renk ürünlerden iki tane sipariş verdim. 1 hafta kullanıp beğenirsem geri kalanı sipariş vereceğim. Ürünler gelince deneyimlerimi yazabilirim.

Hangi ürünleri aldınız hocam?
Çoğu ürün oversize ve bana oversize olmadığı için çok beğendiğim ürünleri alamıyorum. Mesela night baskılı ürünü alıp sabah giymek gibi planlarım vardı ama yapamadım.🤣

Çoğu ürün oversize ve bana oversize olmadığı için çok beğendiğim ürünleri alamıyorum. Mesela night baskılı ürünü alıp sabah giymek gibi planlarım vardı ama yapamadım.🤣

Ben de tshirt arayışı içindeydim fakat o kadar çok seçenek var ki seçemedim. :D
Sizce oversize alırken bir beden büyük alsam sıkıntı olur mu ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı