Titan Minecraft Launcher Crash Report Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burak SARIHAN

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Restoratör
Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar. Ben arkadaşımla vizelerden sonra Minecraft oyununu oynamak istiyorum. Bu nedenle bilgisayarıma indirdim. Lakin Bir problemle karşılaşıyorum. Problemin sürücü ile olmadığını düşünüyorum ama benden daha bilgili arkadaşlar olduğu için yardıma ihtiyacım var. Daha önceden aynı pcde açılıyordu, yani oynuyordum. Ama şimdi oynayamıyorum.
17200644_750693611766048_1593691576_o.png

Problem tam olarak bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pixel Format Not Accelerated - Hopper
Burada diyor ki "Windows 10'da sürücü güncellemeleri otomatik yapılıyor. Bazen Windows Update ile alınmış sürücüler Minecraft için gerekli olan düzgün OpenGL'i içermeyebilir. Bunun için sürücülerini güncellemelisin."
Eskiden açılıyordu demen bunun işaret doğruluğuna işaret ediyor gibi.
Burada sürücülerin otomatik güncelleştirilmesini kapatılmasını anlatıyor, bunu yaptıktan sonra da ekran kartının güncel sürücüsünü ekran kartının sitesinden indirip tekrar dene bence.

Pixel Format Not Accelerated - Hopper
Burada diyor ki "Windows 10'da sürücü güncellemeleri otomatik yapılıyor. Bazen Windows Update ile alınmış sürücüler Minecraft için gerekli olan düzgün OpenGL'i içermeyebilir. Bunun için sürücülerini güncellemelisin."
Eskiden açılıyordu demen bunun işaret doğruluğuna işaret ediyor gibi.
Burada sürücülerin otomatik güncelleştirilmesini kapatılmasını anlatıyor, bunu yaptıktan sonra da ekran kartının güncel sürücüsünü ekran kartının sitesinden indirip tekrar dene bence.

Denedim ama maalesef yine olmadı dostum. Tam olarak ne yapacağımı da söyler misin?

Son düzenleme:
Korsan sürümlere destek vermiyoruz. Oyunun orijinal sürümü budur ve sorunsuz çalışmaktadır:

upload_2017-3-13_11-5-13.png

Ayrıca bu tür hata raporlarını fotoğraf olarak değil kod olarak paylaşın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı