Minecraft "crash report" hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

nhally

Hectopat
İyi sosyaller. Şimdi ben Minecraft oyununa girerken hiçbir sürümde giremiyorum, şu an kullandığım işletim sistemi Windows 8.1. Fakat 7'de hiçbir sorun yoktu. Windows 7'de sadece 1.8 sürümü açılımıyordu. Sadece 1.12 sürümü açılıyordu, o bana yetiyordu. Ama ben başka sürümler de oynamak istiyorum. Mojang yazısı geliyor ve oyun çöküyordu. YouTube'den bütün videolara baktım fakat olumlu bir sonuç alamadım. Sistem gereksinimlerim ve çökme belgesini aşağıda görüntüleyebilirsiniz

1615534099727.png

1615534126183.png

1615534373921.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu crash driverlerinle alakalı driverlerinin güncel olduğundan emin ol güncel deyilse güncelle

eğer olmazsa 3 adım var

1.Minecraft sağ tıkla özellikler de çalışacağı uyumluk modu windows 10 de ve alltaki tma ekran iyileştirmelrini devre dışı bırak ve yönetici olarak çalıştırı işaretle ve uygula de

2.Çalıştırı aç regedit yaz şu kısa yolu takip et hykey local machine software apps ordan minecraftı bul ve sil eğer bulamazsan düzene basıp bul idyerek aratabilr ve bulabilrisin
ardından denetim masasına gir ve sil pc yi yenden başlat

3. Bunların hiçbiri olmadıysa sıfırla

Bu crash driverlerinle alakalı driverlerinin güncel olduğundan emin ol güncel deyilse güncelle

eğer olmazsa 3 adım var

1.Minecraft sağ tıkla özellikler de çalışacağı uyumluk modu windows 10 de ve alltaki tma ekran iyileştirmelrini devre dışı bırak ve yönetici olarak çalıştırı işaretle ve uygula de

2.Çalıştırı aç regedit yaz şu kısa yolu takip et hykey local machine software apps ordan minecraftı bul ve sil eğer bulamazsan düzene basıp bul idyerek aratabilr ve bulabilrisin
ardından denetim masasına gir ve sil pc yi yenden başlat

3. Bunların hiçbiri olmadıysa sıfırla
Tamam deneyip geri bildirim göndereceğim.

Geri
Yukarı