Sürprizbozan Titanfall® 2 incelemesi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JohnConstantine

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jerusalem
Çok fazla oyun oynayan birisi olarak söylüyorum ben hayatımda bu kadar güzel bir FPS shooter oynamadım. Önde gelen oyunlardan CoD ve BF serisinin neredeyse %90'lık kısmını bitirmiş birisiyim. Fakat titanfall yanında bu oyunlar hiç kalır bana göre. Hikaye, oynanış, vuruş hissi bakımından. Her türlü mükemmel bir oyundu. Parkur yapabilmek olarak nitelendirdiğim özelliklerle savaş alanındaki seri hareketler, ani tepkilerle beni benden alan bir oyun oldu. Pek vaktim olmadığından oyunu 2 haftada bitirdim. Toplam oynanış süresi normal zorlukta dümdüz göreve giderek 6 saat kadardır. Final sahnesi beni derinden etkiledi diyebilirim. Diyaloglara dahil olma özelliği zaten mükemmel bir şeydi. Tek eksi yönü bana göre radar olmamasıydı oyunda, delicesine haritada oradan oraya koşturup zıplıyordum :D.
oyun içerisinde birkaç ufak güzel detaylara da rastladım fakat ekran görüntüsü almaya fırsatım olmamıştı. Bir iki tane ekran görüntüsü de ekleyeceğim bu yazıya.
Online kısmını 30 dakika kadar oynama fırsatım oldu ve bayağı beğenmiştim açıkcası orayı da.

1601050056682.png

Apex Legends detayı.

1601050066699.png

Final görüntüsü.

duvarda yürüme desen var, çeşit çeşit silah desen var, diyaloglara ortak olma desen var, vuruş hissi ve güzel bir hikaye desen e o da var, bir de robotlarla savaşıyorsun falan, haritada kayboluyorsun. Online desen nereden füze geldiği belli değil, hiç sıkılmadan + 50 saati deviririm ben bu oyunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf BF1 ile aynı zamanda çıktı diye unutulan bir oyun :( Oyunu oynarken BT-7274'ü robot olarak değil direkt insan ve en iyi dostunuz varsayıyorsunuz, oyunda o hissi çok iyi verdiler. Devamı gelmeyecek gibi ve çok üzücü...

Yeni konular

Geri
Yukarı