Tivibu IPTV alınır mı?

Erkin01

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 GB Ram
500 GB SSD
GTX 1650 Ekran Kartı
İntel Core İ5 12450H İşlemci
(Excalibur G770)
Meslek
Öğrenci
Evimizde televizyona anten kablosu giriyor fakat asla çekmiyor, sadece TRT kanallarının bazıları çekiyor. Ben de bu yüzden dün biraz araştırdım. Kablonet'e başvurdum not bıraktım binadaki çekmiyor sizden alsam çeker mi diye. Ondan sonrasında da Tivibu'yu gördüm hem uydu hem IPTV hem de cep telefonundan izlenen 3 ayrı sürüm vardı. Uyduyu kullanamayacağım için IPTV'ye baktım. Süper pakette tüm kanallar mevcut (sinema ve spor kanalları dahil), bugün aradıklarında da fiyat bilgisi ilk 6 ay 112, sonraki 18 ay 142 gibi bir şey olduğunu söylemişlerdi. IPTV alıp hiç uydu riskine girmeden direkt izlemek mantıklı mı? Ayrıca Tivibu'da sorun yaşar mıyım kullananlar varsa önerir mi acaba? Şimdiden teşekkürler.

Tivibu ile olan bir anımı anlatacağım ardından alıp almamaya karar verin(bence deneyimlenebilecek her şeyi deneyimledim)

Kötü yanları iyi yanlarından çok o yüzden kötü yanlarından başlayalım:
Kötü çözünürlük ve asla düzelmiyor.
İçerik yoksunluğu.
Eski içeriklerin bile ücretli şekilde sunulması.
Müşteri temsilcilerine cihaz hakkında bir bilgi verilmemiş, tek bildikleri sıfırlayın geçer.
Fiyat performans değil.

İyi yanlarına bakalım:
Asla donmuyor(360p ve 720p yayın verdiği için mi bilemem).
Çoğu içerik var(paket harici ücretle).
Müşteri hizmetleri her sorunu çözüyor.

Şimdi soracaksın müşteri temsilcisi hem bilmiyor dedin hem biliyor dedin açıklayayım. Bir gün faturamız kol gibi geldi, doğal olarak çağrı merkezini aradım. Çağrı merkezindekiler bana "film aldığınız için böyle film alırken de ücretli olduğu yazıyor", dedi. İtina ile herhangi bir film almadığımı söyledim. 10 dakikalık uğraş sonucu aklıma takılan çok güzel bir soru ile K.O. ettim, "hangi filmleri almışım?"... Çağrı merkezindeki arkadaş bir sustu ölüm sessizliğinin ardından "güvenlik nedeniyle onları açıklayamıyoruz", dedi. Ben de film sayfasına girdiğimi filmleri gördüğümü ama teyitleşmek istediğimi söyledim ve filmlerim sekmesini açtım ve boştu. Arkadaş lafı geveleyip durdu sonrasında da ücret iadesi yapılacak dedi, olmayan listeyi tabii sayamazdı 7 olmayan film siparişinin iadesini aldım ama milletten para almak için böyle rezillik yapılamaz.

Değişmişler mi bilemem ama ağacın dibi de aynı köke bağlı dalı da.

Ben de Hexa hocaya katılıyorum hiç tivibu vs ile uğraşma hocam! Yok taahhüt yok yayın rezilliği yok içeriksizlik ve 3 değil 4ncü sınıf filmler tv de görsen izlemeyeceğin türden... O yüzden git IPTVBOXPRO sitesine al paketini çık bin kere dua ederin. Ama daha önce IPTV kullandıysan tabi ki. Kullanmadıysan satış yapmıyorlar.

Geri
Yukarı