Tivibu vs IPTV uydu alıcısı

taktaktak

Hectopat
Merhaba benim evimde Sony Smart olmayan HD bir televizyonum var. Normalde uydu alıcısı kullanıyorduk bozuldu artık daha mantıklı bir şey almak istedik ama Tivibu ve IPTV arasında kaldık. Tivibu'da kesilme fatura geciktiğinde anında kapanma falan oluyor mu görüntü kalitesi nasıl ya da Tivibu ev mi Tivibu uydu mu almalıyım yoksa IPTV mi? Kararsızım şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
IPTV sistemini anlayamdım bazıları ücretsiz diyor bazıları ücretli diyor.

Parasını verirsen daha kaliteli izleyebilirsin diğer türlü Turkcell'in işine benzer sadece Türksat'taki kanalları izlersin.
Bir de IPTV'ye yıllık ücret ödemek yerine Android TV alın.
İnat Box

Merhaba benim evimde Sony Smart olmayan HD bir televizyonum var. Normalde uydu alıcısı kullanıyorduk bozuldu artık daha mantıklı bir şey almak istedik ama Tivibu ve IPTV arasında kaldık. Tivibu'da kesilme fatura geciktiğinde anında kapanma falan oluyor mu görüntü kalitesi nasıl ya da Tivibu ev mi Tivibu uydu mu almalıyım yoksa IPTV mi? Kararsızım şimdiden teşekkür ederim.

IPTV öneririm. Ben yıllık 400 liraya kullanıyorum. Maç kanalları, Netflix, exxen vs. ayrı ayrı almaya kalksan çok daha masraflı oluyor. Zaten sadece maç yayınları için aylık 100 lira üstü istiyor malum firma. Kesinti derbi maçları dışında çok olmuyor. Olsada zaten satıcı çözüyor hemen.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı