Tivibu Kutusundaki malzemeler nelerdir?

NeanCartel

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 3 senenin ardından Tivibu'yu iptal ettirme kararı aldım ama kutuyu kaybettiğim için iptal ettirmede bana 250 lira ceza çıkarttılar. Aranızda Tivibu'su olupta cihaz kutusunun içeriğini söyleyebilecek var mı, belki bir yerlerden bulup malzemeler tam diye iade edebilirim? Şu an elimdekiler; Uydu, kumanda ve bir adet kablo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyaz yazısız bir kutu ile teslim ettiler bana. İçinden 2 veya 3 adet kablo çıkıyor ve birkaç adet dandik kağıt da beraberinde geliyor. Bu dediklerim dedikleriniz haricinde. Yarın unutmazsam fotoğraflarıyla atarım.

Çok teşekkür ederim, kutuyu olmasada malzemeleri parça parça buldum. Umarım altı üstü dandik bir karton için mesele çıkarmazlar.

Çok teşekkür ederim, kutuyu olmasada malzemeleri parça parça buldum. Umarım altı üstü dandik bir karton için mesele çıkarmazlar.

Çıkaracaklarını zannetmiyorum en kötü dandik bir kutu ile verin gitsin. Koca şirket 1 kutunun lafını yapacaksa zaten Allah belasını versin öyle şirketin. Malzemeleri bulduğunuza göre bende kutuyu çıkarmaya uğraşmıyorum. Ama bir sorun çıkarsa yine buradayım.

Çok teşekkür ederim, düşünmeniz yeter. Vallahi dostum ben bu ülkedeki şirketlere güvenmiyorum, 10 lira ceza çıkartsalar kar olarak görürler onu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı