Tizen televizyonlarda YouTube için reklam engelleyici var mı?

Nickha

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, babamla Samsung Televizyon'un YouTube'undan film izleyelim dedik 2 dakika da bir reklam çıkıyor bunun için bir reklam engelleyici var mı?

Dostum premiuma neden para vereyim?
Reklamsız video izlemek için. O hizmetlere parayı hizmetin devamlılığı için ödersin. YouTube gelir elde etmezse içerik üreticiye para vermez. Para almayan adam içerik üretmez. Ya paşa paşa reklamları izlersin ya da premium alır çarkı döndürürsün. Benim verdiğim 10-20₺ ile mi dönüyor çark diye düşünme ileride küçümsediğin o meblağları hak edip bu kafa yapısında bir işveren yüzünden alamazsan üzülürsün. Örneğin bir proje yaptın. Projeyi yapmak için fazla mesai harcadın. Kendi kaynaklarını tükettin iş için. Adam çıkıp sana derse ki sen zaten benim çalışanımsın benim verdiğim fazladan para ne işine yarayacak? Karşılığını alamazsan ne hissedersin?

Reklamsız video izlemek için. O hizmetlere parayı hizmetin devamlılığı için ödersin. YouTube gelir elde etmezse içerik üreticiye para vermez. Para almayan adam içerik üretmez. Ya paşa paşa reklamları izlersin ya da premium alır çarkı döndürürsün. Benim verdiğim 10-20₺ ile mi dönüyor çark diye düşünme ileride küçümsediğin o meblağları hak edip bu kafa yapısında bir işveren yüzünden alamazsan üzülürsün. Örneğin bir proje yaptın. Projeyi yapmak için fazla mesai harcadın. Kendi kaynaklarını tükettin iş için. Adam çıkıp sana derse ki sen zaten benim çalışanımsın benim verdiğim fazladan para ne işine yarayacak? Karşılığını alamazsan ne hissedersin?
Zaten YouTube her türlü kral derece para kazanıyor videoyu izlerken bile o YouTube programı arkada açık kalıyor adamların sırf premium aldırmaları için dakika başı reklam koyduklarını şikayet ettiğim için ben mi haksızım şimdi?

Zaten YouTube her türlü kral derece para kazanıyor videoyu izlerken bile o YouTube programı arkada açık kalıyor adamların sırf premium aldırmaları için dakika başı reklam koyduklarını şikayet ettiğim için ben mi haksızım şimdi?
Evet. O gelirleri o şikayet ettiğin reklamlar sağlıyor. Unutma adamların gelirleri dolar cinsinden. Senin ülkende o kadar reklam karşılığı var. Rahatsızsan gayet uygun bir rakama Premium hizmeti var. Cashback ile daha da uyguna alabilirsin.

Nasıl yapabilirim?
Öncelikle sitede hesap oluşturacaksınız. Sonra yasaklama listesi(blocklist) ekleyeceksiniz. Eklediğiniz listeler kullandığınız siteleri engelleyebileceği için eklemeden önce açıklamalarını okumanızı öneririm.
  • Televizyonunuzun ayarlarında "DNS-over-HTTPS veya TLS" seçeneği varsa NextDNS'in size verdiği linki oraya yazacaksınız.
  • Yoksa normal DNS kısmına 45.90.28.107 adresini yazacaksınız ve her modemi kapatıp açtığınızda fotoğraftaki tuşa tıklamanız gerekecek. (aynı Wi-Fi ağına bağlı başka bir cihazdan da tıklayabilirsiniz.)
    1670420559599.png
1670421529096.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı