TKL vs. TE vs. Apex Pro vs. Apex Pro TE

Burada konuşulan TE ve kendi verdiğin linkteki TE Tournament Edition anlamına geliyor. TKL tenkeyless'in kısaltması. Verdiğin linkten birebir alıntı bak aşağıdaki.

"A TKL keyboard is tenkeyless board meaning it has less keys on it. TKL keyboards are common in the gaming space and even preferred by many pro players and content creators. They remove the excess numpad keys as they’re not necessary for gaming and competing. Some companies, such as Razer, may refer to these as TE or Tournament Edition keyboards"

TE klavye diye başka bir şey yok zaten burada konuşulan ve senin verdiğin linkte. Neyin ısrarındasın anlamak zor cidden. Söylemek istediğini tam ifade edemiyorsun anlaşamıyoruz bir şekilde yada yanlış anlıyorsun okuduklarını.
bilmiyorum aga senin dediginde olabilir kusura bakma tkl ile full size arasındaki fark nedir peki? özellikle steelseries apex pro da

Oyun oynarken en son ne zaman numpade ihtiyacım olduğunu hatırlamıyorum bile ben. TKL yada %60-65 compact klavye kullanınca mouse için de daha fazla yer kalıyor masada ayrıca.

Oyun oynarken en son ne zaman numpade ihtiyacım olduğunu hatırlamıyorum bile ben. TKL yada %60-65 compact klavye kullanınca mouse için de daha fazla yer kalıyor masada ayrıca.
anladım tesekkur ederim benim numpad tusundaki / tusuna ihtiyacım var onu nasıl macro atayabilirim biliyor musun acaba steelseries apex pro tkl var bende?

Geri
Yukarı