TL Legacy güvenilir mi?

Bence her korsanda az da olsa bi' sıkıntı vardır olarak düşünüyorum. Sonuçta adam sana neden beleşe oyun/film/dizi versin ki?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zamanındaki trendlerden tırtıklanmaya çalışanlardan birisidir kendisi diğer çocuk gibi. Kendi belirttiği "yazılım mühendisi" arkadaşın da dc sunucusunda dalga geçerkenki mesajlarını cımbızlayacak kadar aciz birisi mi kaynak olacak? 🤨

Hayır. Zaten o YouTuber video yapmadan önce de ben YouTube'da denk gelmiştim yabancı kanallarda. Sonra direkt kendi EXE'sini taratınca VirusTotal'de trojan çıktı. Hatta esetdede tarattım. Zaten tek kaynak Reddit çevirileri olsaydı inanmazdım. İyi sosyaller.

Bakın bazı antivirüsler false positive algılayabiliyor, Kaspersky Avast bile.

O yüzden siber alemde hiçbir şey kesin olarak içine ve derine inillip doğru bir şekilde paylaşılmadığı sürece hiçbir şey güvenli değildir bunu unutmayın.

Çıksın biri TL legacye tersine mühendislik yaptım sonuç bu diyor mu, diyen yok zaten herkes oyun derdinde çünkü.

Bunları anlamanın tek yolu uygulamanın bağlantılı olduğu her şeyi taratıp profestonelce reverse yapmak başka yolu yok!

Yeni konular

Geri
Yukarı