TL virüslüyse nasıl kaldırılır?

Ya yok kanmayın şu adama ya. Ayrıca kusura bakma da o kadar crackli oyun indirip virüs çıkınca "Abeğ eheğ virüslü ya oynamayın asla." diye ağlıyor insanlar. Arkadaşlar, bende crack oyun indiriyorum ve şunun farkındayım ki bilgisayarımda ufak tefek, büyük küçük virüsler var. Hem oyunlara para vermiyeyim hem de bilgisayarıma bir şey olmasın kafasındasınız. Bu şeye giriyor, hem ayranım dökülmesin hem başka şeylerde olmasın istiyorsunuz. Ben oyunlara para vermemek için bu şeyleri de göze alıyorum.

Yok virüslü yok değil. Ya içini açtın mı da konuşuyorsun? Crackli yazılım bu! Sağı solu belli olmaz. Zaten kullanmaman gerekiyor bu şeyi.

Artı olarak bir cevap daha vereceğim Minecraft'a para vermeyecek olan insan bunu bırakırsa yine crackli yazılıma başlayacak gizliliğine çok önem veriyorsan crack kullanma.

Ben de bir ekleme daha yapayım, söz konusu video içerisinde "Casus yazılım" adı altında gösterdiği kodlar DxDiag ve Bazı donanım bilgilerini alıyor, bu bilgileri hataların çözümünü kolaylaştırdığı gibi, TL içerisinde herhangi bir hata var ise çözülmesine katkı sağlıyor. Bunu yapan da sadece TL değil arkadaşlar. Gösterdiği kodlar hakkında hiçbir bilgisi olmayan çocuğun söylediklerini takmayınız.

Nispeten açtık, malum videodaki virüslü argümanı sunulan yerlere baktık ve bambaşka ve alakasız şeyler çıktı.
Virüslü olup olmaması önemli değil. Burda konu bunun tartışılması da değil. Bu programlar crack ve bu programların normalde kullanılmamasi lazım. Tamam virüslü olmayabilir, kendi görüşümü belirttim. Crack bir yazılımın kullanılması bana göre doğru değil.

Kardeşim kimin crack yazılım kullandığından sanane? Virüslü olduğunu da kanıtlayamazsın. İçini açıp kanıtlar gösteren kişilerin çoğu konuyla ilgili bilgisi olmayan insanlar zaten.
Nerden baktın da virüssüz diyorsun? Kabaca olmanın bir anlamı yok. Kaynağını göster virüssüz diyeyim. Gelmiş bana elin yaptığı programı abisinin yaptığı program gibi savunuyor. Ya kardeşim, nerden baktın da virüssüz diyorsun? Sanki programın programlayacısı gibi konuşuyorsun. Burada adamın sorduğu soru virüslü mü virüssüz mü, nasıl kaldırılır? Hala daha abinin yaptığı program gibi savunmaya devam ediyorsunuz. Tamam o zaman virüssüz olsun hadi.

Son düzenleme:
Virüslü olup olmaması önemli değil. Burda konu bunun tartışılması da değil. Bu programlar crack ve bu programların normalde kullanılmamasi lazım.
Bu launcherı özellikleri ve rahatlığı sebebiyle kullananlar da var, eğer mevzu korsan değilse neden korsan dediniz?

Geri
Yukarı