Çözüldü TLauncher ekran kartından mining yapıyor mudur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yapmıyor diye biliyorum. Ama şu videoyu bir izleyin hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1674485047293.png

Videoda bu kısımda orjinal siteden indirmiyor virüs var diye laf ediyorlar.
Yeni sürümde artık java sitesinden indiriyor açıklamam gerekirse.
1674485088720.png

Bu makeleyi launcer sitesinden okursanız ve videoyu izlerseniz neden oradan indirmediğini anlatıyor ama artık javadan indiriyor tamamen saçmalık. Virüs falan yok.

Hiçbir şey kanıtlanmadı. 3 yıldır orijinal Minecraft hesabımla kullanıyorum, hiçbir şey çalınmadı.
Kaynak İngilizce ama TIauncher'ın spyware olduğunu kanıtlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben burada spyware olmasına herhangi bir kanıt göremiyorum. Bilgisayarınızla ilgili bilgileri toplamasına spyware diyorsanız bilgisayardan Windows'u silmekle başlayın.

Fakat tamamen açık kaynak, bilgi toplamadığını bildiğin Launcher'leri kullanmak varken neden Malum Launcher kullanayım?

Yine yazıyorum. Her orijinal olmayan uygulamada veri sızması söz konusudur. Şu çocuğada inanmayın artık. Java, Minecraft launcherının sitesinden iniyor diye fazlasıyla gereksiz konu açtınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı