TLauncher Forge 1.14.4 açılmıyor ve hata veriyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

White Wing

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aternos sitesinden modlu bir sunucu kurdum fakat TL üzerinden uyumlu sürümü Forge ile açmaya çalışınca hata verdi. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-25_124640087.png
    resim_2024-05-25_124640087.png
    159,7 KB · Görüntüleme: 13
Java versiyonundan kaynaklı olabilir. ATLauncher kullanın her sürüm için ayrı özel Java kuruyor.

Spyware'lerde olur böyle şeyler 🙃;)
Saçma sapan bir iddiayı ortaya sürüyorsunuz. Bir içerik hırsızının iddiası. Ortada hiç bir kanıt yok. Spyware değil. Evet bilgi topluyor ama onun 3-4 kat daha fazlasını android telefonlarda google da topluyor. Apple'ın ne yaptığını hiç bilmiyoruz. İnsanlar sorgulamayı bilmiyor. Youtube de gördüğünüz her şeye inanıyorsunuz.

Ama TL iyi bir launcher değil. PollyMC(Poly değil) kullanabilirsiniz. Prism Launcherin Ely.by skin sistemi destekleyen forku.

Saçma sapan bir iddiayı ortaya sürüyorsunuz. Bir içerik hırsızının iddiası. Ortada hiç bir kanıt yok. Spyware değil. Evet bilgi topluyor ama onun 3-4 kat daha fazlasını android telefonlarda google da topluyor. Apple'ın ne yaptığını hiç bilmiyoruz. İnsanlar sorgulamayı bilmiyor. Youtube de gördüğünüz her şeye inanıyorsunuz.

Ama TL iyi bir launcher değil. PollyMC(Poly değil) kullanabilirsiniz. Prism Launcherin Ely.by skin sistemi destekleyen forku.
Onu da denedim fakat daha çalışmadan hata verdi.

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-25_131224986.png
    resim_2024-05-25_131224986.png
    16,1 KB · Görüntüleme: 10
Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin. Sanırım Windows varsayılanında bırakmışsınız. Windows varsayılanında bazen OpenGL desteği olmuyor çok yaşadım. Gidin ve Intel mi AMD mi nVidia mı hangisi ise sitesinden sürücülerini indirin.

Ekran kartı sürücünüzü güncelleyin. Sanırım Windows varsayılanında bırakmışsınız. Windows varsayılanında bazen OpenGL desteği olmuyor çok yaşadım. Gidin ve Intel mi AMD mi NVIDIA mı hangisi ise sitesinden sürücülerini indirin.

Maalesef o da olmaz çünkü Windows 8.1 kullanıyorum.

Ekran kartınız ne ki de W8.1 desteği yok. Ararsanız bulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı