TLauncher "Unexpected error occured" hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Kutay Esmez

Hectopat
Daha fazla  
Screenshot_1.png

Arkadaşlar; normalde hiçbir oyun harici ekran kartımı kullanmıyor, ben yüksek performansa ayarlayıp oyunları o şekilde kullandırıyorum fakat Minecraft'ta aynı şeyi yapınca bu hatayı alıyorum.
Harici ekran kartım: R7 240 (Driver sürümü 20.11.2)
Java sürümü: Java Update 8 271.
Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Not: Ekran kartı driverını silip geri yükledim ama olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim orjinalci arkadaşlarım oyun korsan değil korsan olsaydı konu kapanır ve moderatör orijinal oyunun linkini atardı her önünüze gelen bedava oyuna korsan demeyin Minecraft Launcher'ler illegal değildir. Şimdi gelelim senin sorunun cevabına. Kardeşim tlauncher çok sıkıntılı silip daha güncel bir Launcher indirirsen düzelir.

Akşam akşam güldürdünüz eyvallah.

Benim orjinalci arkadaşlarım oyun korsan değil korsan olsaydı konu kapanır ve moderatör orijinal oyunun linkini atardı her önünüze gelen bedava oyuna korsan demeyin Minecraft Launcher'ler illegal değildir. Şimdi gelelim senin sorunun cevabına. Kardeşim tlauncher bayağı sıkıntı içeriyor onu kullanacağına titan Launcher kullan daha basit ve kolay.

Akşam akşam güldürdünüz eyvallah.
Ben önce orjinal hesap kullanıp kullanmadığını sordum o da hayır dedi. Demek ki korsan yolla oynuyor.

Artı -2 Eksi
Ben önce orijinal hesap kullanıp kullanmadığını sordum o da hayır dedi. Demek ki korsan yolla oynuyor.

Premium hesaptan mı bahsediyorsunuz? Eğer bundan bahsediyorsanız dediğiniz hayli hayli komik çünkü Premium hesap sadece Premium serverlere girmeyi sağlar oyuna artısı eksisi yoktur sadece Hypixel gibi serverlere girebilirsin.

Oyun hesapsızda oynanabiliyor bunu belirteyim.

Artı -1 Eksi
Premium hesaptan mı bahsediyorsunuz? Eğer bundan bahsediyorsanız dediğiniz hayli hayli komik çünkü Premium hesap sadece Premium serverlere girmeyi sağlar oyuna artısı eksisi yoktur sadece Hypixel gibi serverlere girebilirsin.
Para ile alsaydı TLauncher mı kullanırdı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı