TLauncher virüslü mü?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu aralar internete boyle bir şey donuyor. Bir çocuk boyle bir video yapmis ama videonun sonuna dogru baska bir Launcher'in reklam gibi tanitimini ve bu Launcher'in guvenli oldugunu soyluyor. TLauncher gercekten viruslu mu virusluyse ne kadar zararli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft'ı crack indirenleri tek tek geziyorum

Dosya Ekleri

• b1vou6aalqr81.jpg
    b1vou6aalqr81.jpg
    44,4 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Bu aralar internete boyle bir şey donuyor. Bir çocuk boyle bir video yapmis ama videonun sonuna dogru baska bir Launcher'in reklam gibi tanitimini ve bu Launcher'in guvenli oldugunu soyluyor. T-Launcher gercekten viruslu mu virusluyse ne kadar zararli?
Video yalan, virüs de yok.

Harbi la bıkkınlık geldi artık sosyalde gezinirken, her seferinde deli gibi aynı konu açılıyor.

Aynı konu 500 kere açıldı. Keşke konu açmadan önce, önceki konuları da okusanız. Ayrıca virüslü değil.

Ben baktim gerceten bulamadim.

Video yalan, virüs de yok.

Bir haftadır aynı konu. Virüslü değil.

Virüslü olduğu ispatlanamadı, ispatlanamadığı için de temiz. Sadece iddiadan ibaretti.

Bana da virusuz gibi geldi zatne videoyu yapan adam videonun sonunda orijinal Minecraft yerine baska bir Launcher oneriyor oradan zaten bos yapiyor gibi geldi sosyalde konuyu ciden bualamaidm hem icimi rahatlatmak icin hem de bu konuda hiç konu yok diye aciytim dedim uyardilar bir suru var diye bilgilenmis oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı