TLauncher yüzünden format atmaya gerek var mı?

SeryXS

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar duyduğuma göre TLauncher arka planda gizlice mining yapıyormuş. Bende size sorayım dedim yeni aldığım PC'de 5 6 aydır TLauncher yüklü. Ekran kartı çok zarar görmüş müdür? (ASUS TUF Gaming 1660 Ti OC 6 GB)
Olayı duyduğum an sildim komple TLauncher'i sizce bir sıkıntı olur mu, format atmama gerek var mı?

Arkadaşlar duyduğuma göre Tauncher arka planda gizlice mining yapıyormuş. Bende size sorayım dedim yeni aldığım PC'de 5 6 aydır Tauncher yüklü. Ekran kartı çok zarar görmüş müdür? (ASUS TUF Gaming 1660 Ti OC 6 GB)
Olayı duyduğum an sildim komple Tauncher'i sizce bir sıkıntı olur mu, format atmama gerek var mı?

Hocam ben atmıştım sizde her ihtimale karşı atın derim. Bu arada bildiğim kadarıyla spyware var mining değil.

Arkadaşlar duyduğuma göre yasaklı kelime arka planda gizlice mining yapıyormuş. Bende size sorayım dedim yeni aldığım PC'de 5 6 aydır yasaklı kelime yüklü. Ekran kartı çok zarar görmüş müdür? (ASUS TUF Gaming 1660 Ti OC 6 GB)
Olayı duyduğum an sildim komple yasaklı kelime sizce bir sıkıntı olur mu, format atmama gerek var mı?
Gerek yok. Ben hala bilgisayarımda tutuyorum önemli kayıtlarım var.

Korsan yazılım hk soru sorulmuş konu açılma nedeni ne olursa olsun bir hata yaptım korsandan buluşan virüs nasıl temizlenir diye olmalıydı.

Yok, kaçıncı konu bu yeter artık.

Geri
Yukarı