TLauncher yüzünden format atmaya gerek var mı?

T*auncher tayfa, madem bilgisayarınız bu kadar kıymetliydi paraya kıyıp orijinal alsaydınız. Bir şey olur mu diye günde en az 10 konu açılmaya başlandı.
Eskisi gibi euro üzerinden satılsa anlardım ama 150TL gibi bir fiyattan satılıyor.
Harbi crack yüklerken yok virüs olur mu o olur mu bu olur mu kardeşim maden sistemin değerli kullanma crack ne gerek var. Madem çok değerli git para biriktir al çok saçma gelmeye başladı.

Arkadaşlar duyduğuma göre Launcher arka planda gizlice mining yapıyormuş. Bende size sorayım dedim yeni aldığım PC'de 5 6 aydır Launcher yüklü. Ekran kartı çok zarar görmüş müdür? (ASUS TUF Gaming 1660 Ti OC 6 GB)
Olayı duyduğum an sildim komple Launcher'i sizce bir sıkıntı olur mu, format atmama gerek var mı?

O duyduğun arkadaş tüm Technopat'a büyük bir sorun getirdi. Her gün 3-5 konu açılıyor bu konu ile alakalı. Virüs falan yok.

Arkadaşlar virüs yok dedikçe çoğalıyor musunuz anlamadım yok işte yok virüs yok anlayın şunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuya nokta konur diye düşünüyorum. Ben de Minecraft'ı korsan oynayan taraftayım fakat, yaklaşık 2 senedir bu Launcher'e dokunmuyorum. Kendisi buglarla dolu rezalet bir Launcher'dir.
Fakat, endişelenecek kadar büyük bir şey olduğunu düşünmüyorum. Launcher'i tüm dosyalarıyla beraber kaldır, tam tarama yap yeterli olur diye düşünmekteyim. Ayrıca daha güzel Launcher'ler varken bu çöpü kullanmak saçmalıktan ibaret.

Son düzenleme:
Arkadaşlar duyduğuma göre T,Launcher arka planda gizlice mining yapıyormuş. Bende size sorayım dedim yeni aldığım PC'de 5 6 aydır T,Launcher yüklü. Ekran kartı çok zarar görmüş müdür? (ASUS TUF Gaming 1660 Ti OC 6 GB)
Olayı duyduğum an sildim komple T,Launcher'i sizce bir sıkıntı olur mu, format atmama gerek var mı?
1 haftada T-launcherle ilgili 10-20 konu açıldı.Birkaç videoya kanmayın.Format atmaya gerek yok.Zaten virüs de yok launcherde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Konuya nokta konur diye düşünüyorum. Ben de Minecraft'ı korsan oynayan taraftayım fakat, yaklaşık 2 senedir bu Launcher'e dokunmuyorum. Kendisi buglarla dolu rezalet bir Launcher'dir.
Fakat, endişelenecek kadar büyük bir şey olduğunu düşünmüyorum. Launcher'i tüm dosyalarıyla beraber kaldır, tam tarama yap yeterli olur diye düşünmekteyim. Ayrıca daha güzel Launcher'ler varken bu çöpü kullanmak saçmalıktan ibaret.

Başka bir Launcher var şahsen ben o Launcher'ı kullanıyorum. Malum Launcher'ın ara yüzü güzel değil beğenmiyorum. Benim kullandığım daha sade ve güzel.

T*auncher tayfa, madem bilgisayarınız bu kadar kıymetliydi paraya kıyıp orijinal alsaydınız. Bir şey olur mu diye günde en az 10 konu açılmaya başlandı.
Eskisi gibi euro üzerinden satılsa anlardım ama 150TL gibi bir fiyattan satılıyor.

Harbi crack yüklerken yok virüs olur mu o olur mu bu olur mu kardeşim maden sistemin değerli kullanma crack ne gerek var. Madem çok değerli git para biriktir al çok saçma gelmeye başladı.

Ya kardeşim onlarca konu açıldı. Daha millet kaç kere anlatıcak. Virüs veya önemli bir tehlike yok.inanmayın şu çocuğa.

O duyduğun arkadaş tüm Technopat'a büyük bir sorun getirdi. Her gün 3-5 konu açılıyor bu konu ile alakalı. Virüs falan yok.

Moderatörler bence TLæuncher veya bonzi buddy başlığı olan konuları onaylamak yerine bununla ilgili bir konu açıp onu konu açan kişiye gönderebilirler değil mi yetkililer?

1 haftada T-launcherle ilgili 10-20 konu açıldı.Birkaç videoya kanmayın.Format atmaya gerek yok.Zaten virüs de yok launcherde.

Başka bir Launcher var şahsen ben o Launcher'ı kullanıyorum. Malum Launcher'ın ara yüzü güzel değil beğenmiyorum. Benim kullandığım daha sade ve güzel.

Komik geliyor artık bu konular. İnternet belli bir yaş altına kısıtlanmalı.
kasperskyden bildirim geldi (chrome.exe HEUR:AdWare.Script.Generic Suçlular tarafından bilgisayarınıza veya kişisel verilerinize zarar vermek için kullanılabilecek reklam yazılımları, otomatik çeviriciler, meşru yazılım içeriyor)

Chrome.exe , sizin izniniz olmadan elektronik para kazmak için kirli bilgisayar sisteminin kaynaklarını kullanan bir Trojan Miner Para Madencisidir. Monero, Bitcoin, DarkCoin veya Ethereum olabilir

bunuda açıklayın hadi?

Yeni konular

Geri
Yukarı