TLauncher'da Virüs Bulunmakta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam kardeş sen kullan tamam kızma he bilgin satılırsa karışmam.
Orijinal Minecraft'a sahibim zaten senin gibi crack kullananlar düşünsün.He birde çoğu firma zaten bilgilerini satıyor sırf bir oyun için bu kadar paranoyak olman garip.

Benim gibi direk C# la kendi Launcher ınızı yapın kafanız rahat ama format atmadan önce %80'i biten Launcher'ımı USB'ye atmayı unuttum.

Orijinal Minecraft'a sahibim zaten senin gibi crack kullananlar düşünsün. He bir de çoğu firma zaten bilgilerini satıyor sırf bir oyun için bu kadar paranoyak olman garip.

Burası doğru hocam ama işte gene de tedbir aldım bende orijinal var orijinal yokken kullandim.

Orijinal Minecraft'a sahibim zaten senin gibi crack kullananlar düşünsün. He bir de çoğu firma zaten bilgilerini satıyor sırf bir oyun için bu kadar paranoyak olman garip.

Ben crack kullandım ama orijinal yokken.

Arkadaşlar kafanıza göre sırf birisi virüs dedi diye niye dosya siliyorsunuz cahil misiniz siz? Virüs olsaydı sizce çoktan bilgisayarınızı çökertmez miydi zaten? Ulan rastgele kafanıza göre şeyler silip sonra bir de sisteminizi çökerteceksiniz durduk yere, niye kafanıza göre iş yapıyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı