TLOU 2 ne zaman Steam'e gelir?

Demon's Souls oynanmaz mı be, PS4'e çıkmış olsa TLoU için değil Demon's Souls için PS4 alırdım. Burada sizin fikirlerinize saygısızlık etmiyorum yanlış anlaşılmasın, mesajımdaki "be" sitem amaçlı değildi.

The Last of Us 2 şimdilik hayal gibi, ilerde belki 1.oyun gelebilir. God of War'ın PC'ye geleceğine dair düşünceler vardı o da gelmedi henüz.

Horizon Zero Dawn gibi güzel oyun geldi. TLOU 1-2 ne zaman gelir yahu? Çok istiyorum, konsolum yok. Spoiler yedim ama gene oynarım :(

Horizonıb reklamını yapmak için getirdiler. 2. oyunu gelmez onun da. Ama TLOU'nun reklama ihtiyacı yok adı bile yeter. Belki 1. oyunu çıkabilirdi ama çok geçti artık bu saatten sonra hayatta çıkmaz PC'ye.

Horizon Zero Dawn gibi güzel oyun geldi. TLOU 1-2 ne zaman gelir yahu? Çok istiyorum, konsolum yok. Spoiler yedim ama gene oynarım :(
Streaming servisler yaygınlaşmadığı ve donanımın yerini almaya başlamadığı sürece bu dediğiniz olmaz bence. Ps Now ile ancak gelir yani. Horizon'un gelmesinin sebebi de zaten Death Stranding'in aynı motoru kullanması ve bunu bilgisayara getirmesiydi, Horizon da bu şekilde gelebildi ancak diğer oyunlar için böyle bir durum bulunmuyor.

Yakınlarda naughty dog NVIDIA ile çalışan birini işe almışlar. Bu gelme ihtimali olduğunu gösterir ama yeni bir oyunda geliştiriyor olabilirler.

Horizon geldi çünkü PS4 exclusive adına layık bir oyun değil bu yüzden ben Days Gone ında geleceğini düşünüyorum bu oyunlar konsol sattırmaz ama TLOU 1 TLOU 2 God of War Spider-Man falan sattırır bunlar asla gelmez PC'ye bu yüzden bende PC yerine PS4 aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı