TLOU part 1'e 2.000 TL verilir mi?

Merhaba, iyi sosyaller.

PlayStation 5 sahibiyim. Artık The Last of Us oynama zamanı geldi. (part 2 var ama daha başlamadım) lâkin şöyle bir sorun var, ben Türkçe alt yazı oynayamam. Türkçe dublaj olmazsa zevki çıkmıyor. Remastered ucuz ama ben Türkçe dublaj istiyorum. O da sadece PS 5 sürüm olan part 1 de var.

PlayStation Store'den alırsam 2.000 TL. Lâkin, CD'li olarak alırsam Trendyol'da da 2.000 TL. Yani sonradan satabileceğim anlamına geliyor. 100 TL'ye satılan PSN hesaplarını önermeyin, daha önce de aldım ve ne olduğunu gördüm.

Sizce ne yapmam gerek? Alayim mi? 2.000 TL CD sürüm için bir oyuna vermek değer mi?

Artık bir an önce başlamak istiyorum. Part 2 beni kutusunda bekliyor. Ama part 1 olmadan yapamam.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Açık dünya olsaydı kesinlikle verilirdi ama olmadığı için bu fiyata almak enayilik gibi duruyor indirimi bekleyebilirsiniz, isterseniz.

Hocam PS Store'de indirim geliyor elbette. 1 yıldır takip ediyorum 2-3 kere indirime girdi 1.400'ün aşağısıa düşmedi. Dijital almama sebebim elimde kalmasıdır. CD alsam daha sonra satma imkanım var.
İndirim ile alırsan zaten sonradan satacağın fiyatın kar'ını da elde etmiş olacaksın.

Sizce gerçekten tek fark 30'dan 60FPS'ye geçmesi mi?
Peki farklar neler o zaman?

Maalesef sistem çok kötü.

Hocam siz ne diyorsunuz? Siz olsanız alır mısınız? 2.000 çok paramı bir oyun için?

Hocam İstanbul veya Ankara da değilim, doğu tarafındayım. Buralarda PS ile uğraşan insan bulmak imkansız. Satanlarda Param Güvende'yle göndermiyor. Gönderdende 200 TL hizmet bedeli var. Yani 100 TL bir fark için sıfırdan vazgeçmeli miyim bilemedim.

Hocam PS Store'de indirim geliyor elbette. 1 yıldır takip ediyorum 2-3 kere indirime girdi 1.400'ün aşağısıa düşmedi. Dijital almama sebebim elimde kalmasıdır. CD alsam daha sonra satma imkanım var.
Ben örnek verdim hocam. Alacaksanız ikinci el kutulu alın çünkü geri satma imkanınız var. Ama dijitalde olsa kutulu da olsa maalesef TLOU 1 veya 2, 2 bin lirayı haketmiyor (hiç bir oyun haketmiyor).

Peki farklar neler o zaman?

Ben örnek verdim hocam. Alacaksanız ikinci el kutulu alın çünkü geri satma imkanınız var. Ama dijitalde olsa kutulu da olsa maalesef TLOU 1 veya 2, 2 bin lirayı hak etmiyor (hiçbir oyun hak etmiyor).

2013 yapımı olan versiyon ile yenisi arasında devasa bir grafik farkı var. Bu fark sineye çekilecek bir fark da değil. Bence oyunun hikayesine de bakılınca yeni versiyonundaki geliştirmeler 2000 TL'ye değer. Tabii eğer sadece bir oyun alınacaksa ve 2000TL para varsa işler değişir.

Hocam PS Plus Deluxe sürüm alsanız daha karlı olur diye düşünüyorum, TLOU dahil başka oyunlara da erişirsiniz en azından.

İndirim ile alırsan zaten sonradan satacağın fiyatın Kar'ını da elde etmiş olacaksın.

Hocam 1 yıldır takipçisiyim CD olarak hiçbir indirime girmiyor 2.100 ise Max 2.000 düşüyor o şekilde. Eğer şimdi almazsam yaza yakın 3.000 TL bile olacak bence.

Açık dünya olsaydı kesinlikle verilirdi ama olmadığı için bu fiyata almak enayilik gibi duruyor indirimi bekleyebilirsiniz, isterseniz.

CD de hiçbir şekilde indirim yok olursa da Max 100 TL.

2013 yapımı olan versiyon ile yenisi arasında devasa bir grafik farkı var. Bu fark sineye çekilecek bir fark da değil. Bence oyunun hikayesine de bakılınca yeni versiyonundaki geliştirmeler 2000 TL'ye değer. Tabii eğer sadece bir oyun alınacaksa ve 2000TL para varsa işler değişir.

Sadece 1 oyun alacağım ve 2.000 TL var.

Arkadaşlar herkes başkq bir şey diyor. Kararı artık belirleyeylim. Aklıma yatarsa bugün alacağım. Her almadığım zaman daha çok zam oluyor bir de.

Hocam 1 yıldır takipçisiyim CD olarak hiçbir indirime girmiyor 2.100 ise Max 2.000 düşüyor o şekilde. Eğer şimdi almazsam yaza yakın 3.000 TL bile olacak bence.

CD de hiçbir şekilde indirim yok olursa da Max 100 TL.

Sadece 1 oyun alacağım ve 2.000 TL var.

Arkadaşlar herkes başkq bir şey diyor. Kararı artık belirleyeylim. Aklıma yatarsa bugün alacağım. Her almadığım zaman daha çok zam oluyor bir de.

Hocam sizin paranız insanların kafasına göre ya da fikirlerine göre iş yapmayın eğer çok istiyorsanız alın gitsin. Oyun eğlenceli olsa da bu eğlencenin 10-15 saat süreceğini unutmayın.

😂😂 Ne bu GTA 6 falan mı? Dostum sen PS Fanboy musun? İsterse dünyada ki en iyi grafiğe sahip oyun olsun yine de bir oyuna 2 bin lira verilir mi? Alınacaksa bile kutulu versiyonu alınmalı. Dün baktım Sahibinden'de 1500 TL civarındaydı. Saçmalama lütfen ya. En mantıklısı kutulu alıp oynamak oynadıktan sonra da satmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı