TM seçip pişman olduktan sonra ne yapılmalı?

egeee13

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba arkadaşım 11. sınıfa geçti ve tm seçti aslında seçmesinin nedeni akrabaların ve ona özel ders öğretmeni falan da demiş işte sayısalda başaramazsın sayısal seçmesin diyorlardı tabii bu konuşmadan sonra morali bayağı bozulmuş sonra tm seçmiş ama sıkıntı Tm'de istediği bölümde yok ne yapması lazım? Tm okurken MF çalışsa zorlanır mı? Fende en çok çıkan konulara baksa

Son düzenleyen: Moderatör:
Tm okurken MF calişsa zorlanır kanka cünkü bütün dersleri isliyor olacak bence çaktırmaan bölüm değişimi yapsın eğer ailesi eokula vs bakmıyorsa.

Veya sal bu seneyi tm okusun seneye MF gecsin öyle de kurtarır ama seneye yaza kadar TYT vs bitirmesi gerekiyor.

Belli konular diyorsun da AYT sınavında 11 ve 12'den komple sorumlu oluyor kanka. Sana bir de şöyle söyleyeyim ben bu sene 12'yim ve fizikten toplamda 50ye yakın konu görücekmişiz :D

Sayısala geçebilir eğer istediği meslek sayısalla alıyorsa yapacak başka bir şey yok. Olmaz diye bir şey yok gerçekten çalışırsan oluyor. Bunu anlamak bana 2 yıla mâl oldu, kendisi geç olmadan çalışsın.

Sayısala geçebilir eğer istediği meslek sayısalla alıyorsa yapacak başka bir şey yok. Olmaz diye bir şey yok gerçekten çalışırsan oluyor. Bunu anlamak bana 2 yıla mâl oldu, kendisi geç olmadan çalışsın.
Ailesiyle de güzel bir konuşma yapsın sonuçta dersi görecek olan, sınava girecek olan, meslek seçecek olan o.

Geri
Yukarı