To be filled by O.E.M ne demektir?

Urban67

Centipat
Herkese iyi çalışmalar. Bu anakart ismi neden gelmiyor acaba? Nasıl anakartımın ismini bu kısımda görebilirim? Anakart modeli Gigabyte Z170 GAMING.

oem.png

Ben de diriltmek istiyorum yakın zamanda konu da açtım bu olayla ilgili ama cevap olmadı. Bu yazıyı nasıl ortadan kaldırırız seri numaramı nasıl görebilirim?

Bana cevap gelmedi bende bilgisayarı açtım kablolardan gözükmedi bulamadım yazıyı sonra CPU Z falan indirdim hepsi aynı idi en son AIDA64 Extreme indirdim orada anakart a tıkladım orada yine aynı şey yazıyordu ama tam ismi yazmıyordu ama altında anakart kimliği yazıyordu sağ tıklayıp kopyaladım Google'ye yapıştırdım ilk siteye girdim oradaki özellikler benimkiyle uyuştu bu sayede anladım. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Bana cevap gelmedi bende bilgisayarı açtım kablolardan gözükmedi bulamadım yazıyı sonra CPU Z falan indirdim hepsi aynı idi en son AIDA64 Extreme indirdim orada anakart a tıkladım orada yine aynı şey yazıyordu ama tam ismi yazmıyordu ama altında anakart kimliği yazıyordu sağ tıklayıp kopyaladım Google'ye yapıştırdım ilk siteye girdim oradaki özellikler benimkiyle uyuştu bu sayede anladım. Umarım yardımcı olmuşumdur.
Hocam hepsini denedim de ben anakartımın modelini vs. biliyorum. Sadece seri numarasını öğrenmeye çalışıyorum nereden baksam to be filled by oem. yazıyor anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı