Today's horoscope virüsü

Pikachewie

Hectopat
Makaleler
1
Telefonda Chrome'a girdiğim zaman hemen today's horoscope isimli siteyi açıyor ne yaparsam yapayım bunu engelleyemedim. Önbelleği temizledim Chrome'u silip tekrar yükledim ama olmuyor bende Kaspersky ve malwerebytes ile tarama yaptım ama yine bir şey bulamadı ama malwerebytes uygulamasında uygulamalar kısmına bastığımda yüklemediğim uygulamalar olduğunu gördüm. Onları sildim ama hala sorun devam ediyor ne yapabilirim?

1-) Chrome'u açın ve sağ üstteki üç noktaya tıklayınız.
2-) biraz aşağıda "gelişmiş" başlığı altında "site ayarları" bölümüne tıklayınız.
3-) aşağıda "bildirimler" bölümüne tıklayınız.
4-) şüphelendiğiniz sitelerin üzerine tıklayıp "bildirimleri engelle" seçeneğini seçiniz.

Sorun çözülmezse aşağıdaki adımları uygulayınız.

1-) Play Store'dan "Emsisoft Mobile Security" programını kurunuz.
2-) programa Google ile giriş yaptıktan sonra size kurulumda birkaç adım gösterecek ve "activate web protection for safe browsing" bölümüne geldiğinizde "activate" butonuna basmayı unutmayınız.
3-) daha sonra tarama yapmak isteyecek ve size soracaktır. "scan Now" tuşuna basınız.

Sorun yine çözülmezse tekrar yazınız.

Arkadastaki ayni sorun bende var. Daha yeni cihazi yaptirmaya gittim yazilim yuklediler ancak 3 gun sonra bu bu site her sekme acisimda tekrar gelmeye basladi cok sinir bozucu, dediklerinizi uyguladim ama onlar da fayda etmedi.
Cihazim: Reeder a8IQ2.
Surum:7.0

Bu rehberleri uygulayabilirsiniz.

Bu rehberleri uygulayabilirsiniz.

Ama problem tablette bilgisayarda değil.Tüm antivirüs programlarıyla taramama rağmen virüs bulunmuyor.Sadece dr.web 2 trojan buldu ama silmek için root istiyor ve ben tableti rootlayamıyorum desteklenmediği için

Geri
Yukarı