Tofaş doğan alınır mı?

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, üniversite için aklımda Tofaş doğan var. Yaklaşık 35 40 bin civarına doğan alıp 15 20 binu de masraf edip 4 sene kadar kullanmak istiyorum. Zaten parçasıda ucuz. Sizce doğan alınır mı çünkü aklımda doğan, Honda civic ve BMW E36 kasa 3 model araba vardı fakat doğan dışındaki 2'si cok oynanmış, parçaları pahalı ve pahalı arabalardı 2 katı fiyatları vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır bence.Senin işini görüyorsa ne güzel.

Garibanlarda kullanıyor kekolarda ama arabanın basık saçma sapan modifiye yapılmış elini uzatan barzo var ise o keko dur
Ancak sade ve arabanın görüntüsünü bozmayıp kullanan arkadaşlar harbi şofördür bunu da kanıtlarım çünkü o arabanın zor dönen direksiyonu olsun gazı çok verince arabanın kaldırılması olsun gerçekten dediğim şekilde Tofaş tip arabalara binen insanlar arabanın a sını bilmeyen Mercedes BMW gibi son model arabalara binen insanlardan daha güzel şoförlük yapmaktadırlar.

Alınır bence.Senin işini görüyorsa ne güzel.
Doğanı cok seviyorum insanlar teneke ve görünüşü berbat deselerde ben o mesela kutu tasarımını çok seviyorum cocukluğumdan beri fakat technopatta baya insan hiç sağlam değil ortadan ikiye bölünüyor yazmış ondan bi sorayım dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…