Tofaş doğan alınır mı?

Efe Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, üniversite için aklımda Tofaş doğan var. Yaklaşık 35 40 bin civarına doğan alıp 15 20 binu de masraf edip 4 sene kadar kullanmak istiyorum. Zaten parçasıda ucuz. Sizce doğan alınır mı çünkü aklımda doğan, Honda civic ve BMW E36 kasa 3 model araba vardı fakat doğan dışındaki 2'si cok oynanmış, parçaları pahalı ve pahalı arabalardı 2 katı fiyatları vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garibanlarda kullanıyor kekolarda ama arabanın basık saçma sapan modifiye yapılmış elini uzatan barzo var ise o keko dur
Ancak sade ve arabanın görüntüsünü bozmayıp kullanan arkadaşlar harbi şofördür bunu da kanıtlarım çünkü o arabanın zor dönen direksiyonu olsun gazı çok verince arabanın kaldırılması olsun gerçekten dediğim şekilde Tofaş tip arabalara binen insanlar arabanın a sını bilmeyen Mercedes BMW gibi son model arabalara binen insanlardan daha güzel şoförlük yapmaktadırlar.

Alınır bence.Senin işini görüyorsa ne güzel.
Doğanı cok seviyorum insanlar teneke ve görünüşü berbat deselerde ben o mesela kutu tasarımını çok seviyorum cocukluğumdan beri fakat technopatta baya insan hiç sağlam değil ortadan ikiye bölünüyor yazmış ondan bi sorayım dedim.

Geri
Yukarı