Tofaş doğan alınır mı?

Mahalleye girdinmi vututu yaparsın. Güzel bir model bence.

Hocam bir boxer motor maliyetlerini araştırın derim.
Özellikle eski boxerların motor yerleşimi çok kötü. Son zamanlarda Subaru bunu düzeltti ama en ufak sorunda motor indirmek gerekiyor.
images (6).jpeg

60.000 TL' ye temiz Corolla bulunur 1999-2002 arası o araç daha sağlıklı olur malzemesi de ucuz. Karar sizin tabiki.

60.000 TL' ye temiz Corolla bulunur 1999-2002 arası o araç daha sağlıklı olur malzemesi de ucuz. Karar sizin tabiki.
Şahsen corollayı pek almak istemiyorum çünkü daha çok yaslı ve baba arabası gibi duruyor benim aklımda daha genc işi var mesela doğanı apaci yapmak yerine sadece cms 40 jant takıp binmek gibi.

Şahsen corollayı pek almak istemiyorum çünkü daha çok yaslı ve baba arabası gibi duruyor benim aklımda daha genc işi var mesela doğanı apaci yapmak yerine sadece cms 40 jant takıp binmek gibi.
Karar sizin tabiki. Toyota yaşlı gösterir ama sanayi yüzü göstermez onun için dedim.

Karar sizin tabiki. Toyota yaşlı gösterir ama sanayi yüzü göstermez onun için dedim.
Çirkin, ruhsuz, donanımsız, keyifsiz ama yine de masrafsız araçlar. Bu piyasada bence de bakılabilecek bir araç Corolla.

@fuNuf Siz araç bakmayın bence. Tehlikeli sulardan çıkmıyorsunuz bir türlü. :D

Bir merak sardı sahibinden o fiyat bandında araba bakıyorum gecenin bir vakti. Bu nasıl hocam? Anlayanlar bir baksın masrafsıza benziyor. Sunrooflu falan.
Ucuz alfa romeodan uzak dur hocam bakıcaksan eskinin pahalısına bakıcaksın motoru pahalıdır ve parça maliyetleride.

Eski kasa Polo? Parçası orijinal pek bulunmuyor gerçi ama motoru üzmüyor (Kroni boğaz kelebeği problemi var gerçi ama temizletince falan halloluyor). Bir de Seat ile falan, ortak uyan parçaları çok.

Geri
Yukarı