Tofaş için ses sistemi önerisi

Hyildiran

Hectopat
Herkese merhaba.

Doğan restorasyon projem var. Bunun için ses sistemi arıyorum. 5-6 bin civarı bir bütçem var. Belki bir tık arttırabilirim. Olabildiğince orjinal şekilde restore ediyorum, bu sebeple kapılara yada bagaja hoparlör koymayacağım. Sadece 2 adet pandizotta olacak. Amfi gerekli olduğunu sanmıyorum. Ama pekde bilgim yok. Asıl amacım temiz ses vermesi. Bu bütçelere düzgün double teyp sanırım yok.

Pioneer DEH-S4250BT teyp ve Alpine S-Serisi S2-S68 hoparlör sizce mantıklı mı? Alpine Ute-200BT teyp alsam çok fark eder mi?

Herkese merhaba.

Doğan restorasyon projem var. Bunun için ses sistemi arıyorum. 5-6 bin civarı bir bütçem var. Belki bir tık arttırabilirim. Olabildiğince orjinal şekilde restore ediyorum, bu sebeple kapılara yada bagaja hoparlör koymayacağım. Sadece 2 adet pandizotta olacak. Amfi gerekli olduğunu sanmıyorum. Ama pekde bilgim yok. Asıl amacım temiz ses vermesi. Bu bütçelere düzgün double teyp sanırım yok.

Pioneer DEH-S4250BT teyp ve Alpine S-Serisi S2-S68 hoparlör sizce mantıklı mı? Alpine Ute-200BT teyp alsam çok fark eder mi?
tss-20 çok kullanıyorlar ses sistemlerinde. çok bilgim yok ama çok fazla duyuyorum ismini.

Amacınız resto mod yapmak mı bu arada?

Eski seri 6995 var elimde tertemiz istersen verebilirim

Tam olarak olmasa da öyle diyebiliriz. Bir ihtiyaç sebebiyle Doğan toplamaya başladım. Süreç beklediğimden uzun sürdüğü için başka bir araç alıp Doğan'ı proje aracına çevirmeye karar verdim. Madem yüklü para harcayacağım buna değsin diye düşündüm. Şuan kaporta aşamasındayız. Yaklaşık 3 ay daha sürecek bir proje. Heyecanla bekliyoruz.

Eski seri 6995 var elimde tertemiz istersen verebilirim
Fatura ihtiyacım olduğu için sıfır arıyorum, teşekkür ederim.

Amfiye gerçekten gerek var mı? Düzgün bir teyp ne önerirsiniz?
Pioner bakarsın, tercih edilen ve bulunabilen bir model.
Amfinin olayı ses sisteminin kalitesinden yararlanmaktan ibaret, olursa dâha iyi olur, ses performansını iyileştirir.

Dediğim gibi dâha sonradan bütçe ayır bu işe, ses sistemi temalı Facebook grubunda bütçeni belirtirsen yardımcı olurlar.

Ses sistemini yaptırırken düzgün yere yaptır, elektrik kaçağı sebebi ile arabası yananlar var, başına gelmesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı