Tofaş ile drift nasıl atılıyor?

@audiseverim
300'le giden bir RS6 ve 80'le gidildiğinde benzer bir şekle giren ve ortalama en iyi şekilde 30 senelik çokta sağlam olmayan bir arabayı eş tutmamak lazım, güvenli sürmek en önemlisi her zaman.
Hocam o mesaja ithafen attım bende biliyorum bunu.

Bende de Hyundai Starex var, çoğu piyasa bebesine ağzını açık bıraktırırım. Kilit sadece işi kolaylaştırır, güzel bir ağırlık transferi ile her araba yanlar.
Güle güle binin kullanın ama o uzunlukta ve ağırlıkta bir araç için sağlıklı olur mu bilemedim.

giphy.gif

Benim de drit videom var yağmurda video bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Araba E60 değil E90 (kasa tipine göre 91 veya 92'de olabilir) haberiniz olsun hocam.

Güle güle binin kullanın ama o uzunlukta ve ağırlıkta bir araç için sağlıklı olur mu bilemedim.
Eyvallah, aslında aracın uzun olması driftte daha çok işe yarıyor. Çok az kontra ile araba çok stabil dönüyor.

Benim de drit videom var yağmurda video bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam yanlamışsınız hocam🎉 Ama tabi bir BMW ile Tofaş'ı bir tutmamak lazım 😂

E90 mı? :D benim bindiğim arabayı benden iyi tanıyamazsın be hocam sizin gözünüz bozulmuş. :D
Hocam güle güle bin bir şey demiyorum ama E60'ta öyle bir göğüs yok siz bilirsiniz, E90'ın LCI olmayan göğüs o direkt.

E60 interior:
1702319207995.png

E90 interior:
1702319255305.png

E90 2012 LCI:
1702319320305.png

Ki ek olarak o direksiyon E60'larda kullanılmadı bile, E60 o dönemin 5 serisiyken sizin aracınız 3 serisi olan E90.

Geri
Yukarı